30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و نهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه وارد دنیای وردپرس میشیم و از دانلود نرم افزار های مورد نیاز شروع می کنیم و بعد خود وردپرس را دانلود میکنیم و روی سیستم خودمون این Cms را فعال می کنیم .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه بیست و نهم ( پیش نمایش )

دوستان و دانشجویان خوب دوره طراحی سایت فروشگاه با وردپرس به جلسه 29 رسیدیم . در این جلسه بلاخره وارد دنیای وردپرس میشیم . در این قسمت ما اولین قدم ها برای شروع کار با وردپرس را با هم شروع می کنیم . ابتدا نرم افزار های مورد نیاز برای شروع کار را دانلود می کنیم که مهم ترین این نرم افزار ها ، برنامه شبیه ساز سرور یا همون Xamp هست .

در قدم بعدی باید خود وردپرس را هم دانلود کنیم و سپس با هم مراحل نصب وردپرس رو پیش ببریم . ما در دوره های قبلی که مربوط به برنامه نویسی صفر تا صد قالب ها بودند همیشه این نکته را یادآور کرده ایم که اگر در مورد وردپرس اطلاعات کافی ندارید حتما دوره قدم اول وردپرس را که به شکل رایگان در سایت آموزش داده شده است را مطالعه کنید تا با تمامی بخش های وردپرس به شکل کامل آشنا شوید .

در این دوره نصب وردپرس ، نصب قالب ، نصب افرونه ، کار با بخش های تنظیمات ، منو ها ، ابزارک ها ، کار با نوشته ها ، برگه ها و بسیاری از موارد دیگر که در پنل مدیریت وردپرس وجود دارند را به شما آموزش داده ایم . در کمتر از 2 ساعت می توانید کار با این سیستم مدیریت محتوا را به شکل خیلی خوب یادبگیرید . و بعد از اتمام دوره قدم اول ، خودتان به راحتی با تمامی بخش ها کار کنید و برای بخش های جزئی که در دوره به آنها اشاره نشده است هم خودتان تمرین و تکرار داشته باشید . البته در دوره قدم اول سعی بر این شده است تا تمامی بخش ها به شما عزیزان آموزش داده شود و چیزی از قلم نیفتد .

پس اگر آشنایی لازم با وردپرس را ندارید می توانید این دوره را مطالعه کنید و سپس با قدرت وارد جلسه 29 از دوره آموزشی شوید .

امیدواریم این جلسه که قدم آغازین بخش برنامه نویسی فروشگاه و قالب وردپرس است را بخوبی یاد بگیرید .

با تشکر سئو 90

 

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید