30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و هشتم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه صفحه 404 قالب رو طراحی می کنیم و همچنین قسمتی هم تحت عنوان جستجوی مطالب به صفحه آرشیو مطالب که جلسه قبل طراحی کرده بودیم اضافه می کنیم .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه بیست و هشتم ( پیش نمایش )

دوستان و دانشجویان خوب دوره آموزشی طراحی فروشگاه اینترنتی از 0 تا 100 با وردپرس ، به قسمت بیست و هشتم از دوره آموزشی رسیدیم . در این جلسه دو بخش مهم دیگه رو با هم تکمیل می کنیم . یکی صفحه 404 قالب هست و دیگری مربوط به قسمت جستجوی مطالب در داخل سایت . بخش جستجویی که در هدر سایت ما قرار داره مربوط به جستجوی محصولات هست . وقتی کاربران وارد صفحه اخبار ، دسته ها یا برچسب ها میشن لازمه که بتونن بین مطالب هم جستجو کنند .

بخش جستجوی مطالب درواقع یک فرم دیگه رو می طلبه که در بین مطالب و مقالات سایت برای ما جستجو کنه . به همین خاطر در این جلسه قبل از هرچیزی بخش مربوط به جستجوی مطالب رو در صفحه آرشیو که جلسه قبل با هم طراحی کرده بودیم قرا میدیم و یک استایل خیلی شیک و ساده هم براش تنظیم می کنیم . بعد از اتمام این قسمت یکی از صفحات اساسی قالب رو با هم طراحی می کنیم که کاربران از دیدن این صفحه زیاد خوشحال نمیشن و اون هم صفحه 404 هست .

صفحه 404 یا همون ” محتوای مورد نظر شما پیدا نشد ” یکی از صفحات خیلی مهم در سایت هست و حتی یکی از بخش های مربوط به سئو هم هست و قالب ما حتما باید این فایل رو داخل خودش داشته باشه . این صفحه یکسری نکات مهم داره که باید در طراحی اون در نظر گرفت تا روی تجربه کاربر تاثیر خوبی داشته باشه .

مقاله پیشنهادی : نکات مهم طراحی صفحه 404

ما برای این قسمت سعی کردیم تا استایل ساده ولی در عین حال با بخش های کامل رو طراحی کنیم تا کاربر زمانی که وارد این صفحه شد و محتوای مورد نظرش رو پیدا نکرد بتونه وارد بخش هایی بشه که اونو راهنمایی کنه .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این بخش ها رو هم به قالب خودمون اضافه کنیم . با تشکر گروه آموزشی سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید