30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و ششم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه بخش ساید بار صفحه جزئیات مطلب رو تکمیل می کنیم و این صفحه به اتمام میرسه ، در نهایت استایل مربوط به صفحه برگه ها و برگه های اختصاصی رو هم با هم تکمیل می کنیم .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه بیست و ششم ( پیش نمایش )

جلسه بیست و ششم از دوره پروژه محور اموزش طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس . در این جلسه که در واقع اتمام طراحی صفحه جزئیات مطالب هست و بخش سایدبار مربوط به این صفحه رو با هم تکمیل خواهیم کرد . بخش ساید بار رو در جلسه قبل مختصر استارتی زدیم ولی در این جلسه این قسمت تماما تکمیل خواهد شد .

بخش سایدبار یکی از بخش های مهم در داخل هر وب سایت هست که البته محتوایی که داخل این قسمت قرار میگیره میتونه نسبت به محتوای سایت متفاوت باشه . ما برای اینکه شما با نحوه برنامه نویسی ابزارک ها در وردپرس آشنا بشید این قسمت رو با چندین حالت طراحی کردیم تا هنگام برنامه نویسی بخوبی با بخش ابزارک ها آشنا بشید .

ابزارک هایی که در این قسمت قرار دارند مربوط به مطالب سایت ، دسته بندی ها و همچنین تبلیغات تصویری هستند که این تبلیغات تصویری می توانند مربوط به محصولات داخل سایت یا بخش های خاصی ار سایت باشند .

همچنین در این جلسه ما دو قسمت دیگه رو هم در قالب تکمیل می کنیم . یکی بخش مربوط به برگه های سایت هستد که حتما برای قالب وردپرس الزام هستند . همچین فایل بعدی که ما در همه قالب های وردپرس اونرو نیازداریم و حتما باید بسازیم بخش مربوط به برگه های اختصاصی سایت هستند که با نحوه کار با این برگه ها در این دوره به شکل خیلی خوبی آشنا خواهید شد .

همونطور که در ابتدای دوره گفتیم ما سعی بر این داریم تا هیچ بخشی از وب سایت های فروشگاهی در این دوره جا نمونه و تقریبا هر قسمتی رو با هم به شکل کامل یادبگیریم .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید و بخوبی قالب خودتون رو پا به پای ما به این مرحله برسونید .

امیدواریم آموزش های ما تا این قسمت برای شما مفید بوده باشند . با تشکر

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید