30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و پنجم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه بخش دوم طراحی صفحه جزئیات مطالب رو با هم ادامه خواهیم داد ، در این جلسه بخش محتوای مطلب به اتمام رسیده و بخش سایدبار رو با هم شروع می کنیم .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه بیست و پنجم ( پیش نمایش )

به جلسه بیست و پنجم از دوره پروژه محور طراحی فروشگاه با ووکامرس رسیدیم . دوستان و همراهان عزیز در این جلسه همونطور که قول داده بودیم ادامه طراحی صفحه جزئیات مطالب رو با هم پیش می بریم . در این قسمت ادامه بخش محتوای مطالب رو با هم کاملا تکمیل می کنیم و در نهایت وارد طراحی قسمت ساید بار صفحه جزئیات میشیم .

همونطور که گفته بودیم بخش مطالب برای سئو و بهینه سازی سایت خیلی تاثیر گذار هستند و باید این قسمت در قالب ما هم به شکل خوبی طراحی بشه . اگر با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا باشید حتما با قسمت نوشته ها یکبار هم که شده کار کردید .

این صفحه نباید خیلی شلوغ طراحی بشه . درسته که برای نوشته ها ما چند فاکتور رو داریم ولی باید به گونه ای این عناصر در داخل صفحه طراحی بشن که کاربر هم دسرسی مناسبی به این بخش ها داشته باشه و هم اینکه صفحه زیاد شلوع نشه .

در بخش نوشته ها ما قسمت عنوان ، دسته بندی ، برچسب ، تصاویر و محتوا هارو داریم که چینش این عناصر در کنار هم خیلی مهم هستند . طرحی که ما در این قسمت پیاده می کنیم یک طرح بداهه هست و خودمون قسمت هارو طراحی می کنیم . البته لازم به ذکر هست که شما می تونید طرح های مختلفی رو برای قالب هاتون طراحی کنید . ممکن هم هست که دانشجو های دوره دقیقا طرح خودشون رو مطابق با آموزش ما پیش ببرند .

برای اینکه ما طراحی کاربر پسند داشته باشیم لازمه که طرح های مختلفی رو تمرین کنیم و از سایر طرح ها هم الهام بگیریم . اما تا جایی که ممکن هست سعی کنید خودتون طرح های خوب طراحی کنید .

ما به این دلیل که دوره مون 0 تا 100 هست باید تمامی بخش ها رو هم طراحی کنیم و هم برنامه نویسی . پس همگام با ما قالب خودتون رو پیش ببرید و تا چند جلسه آینده بخش های طراحی قالب کاملا به اتمام میرسه و وارد قسمت های برنامه نویسی و تبدیل قالب به وردپرس خواهیم شد و یک فروشگاه اینترنتی خواهیم داشت .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید