30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیست و چهارم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه یکی دیگر از بخش های اصلی قالب را با هم آغاز می کنیم که صفحه مربوط به جزئیات مطالب است . در این جلسه بخش اول این صفحه را با هم شروع می کنیم .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه بیست و چهارم ( پیش نمایش )

دوستان خوب دوره آموزشی طراحی پروژه محور سایت فروشگاهی با وردپرس به قسمت 24 رسیدیم . با قدرت داریم دوره رو پیش میبریم . جلسه قبل امیدواریم توضیحات مناسبی خدمتتون ارائه کرده باشیم و شما بخوبی متوجه شده باشید که در طراحی قالب های وردپرس زمانی که به شکل استاندارد کار می کنید نیاز به طراحی بخش های اضافی ندارید و می تونید خیلی سریع تر و البته استاندارد تر قالب هاتون رو برنامه نویسی و طراحی کنید .

همونطور که قالب های وردپرس به ما اجاره میدن و البته نیاز دارن ، ما چندین صفحه دیگر رو هم باید طراحی کنیم . یکی از صفحات که خیلی هم مهم هستند صفحه مربوط به جزئیات مطالب هستند . محتوایی که از بخش نوشته ها در وردپرس ارسال می شوند باید در یک قالب شیک و خوب نمایش داده شوند . ما طبق روال آموزش هامون ، استایل و طراحی این صفحه رو هم با طرح کلی که در ذهن داریم پیش میبریم . این بخش ممکنه چند جلسه طول بکشه ( نهایتا 3 جلسه ) ، و قصد داریم تا به شکل کامل این بخش رو پیاده کنیم .

ما قبلا در صفحه اصلی بخش اخبار و مقالات رو در قالب یک اسلایدر در بخش قبل از فوتر طراحی کردیم ، حالا زمانی که کاربر میخواد تا محتوای کامل این مطالب رو ببینه باید وارد صفحه جزئیات مطلب بشه . درواقع ما باید بخش Single رو با هم طراحی می کنیم .

در این جلسه چند نکته مهم دیگه در مورد طراحی قالب خدمت شما ارائه میشه که حتما دقت داشته باشید تا در قالب هاتون اونهارو رعایت کنید .

دوستانی که در مورد رسپانسیو قالب ها سوال می کنند لازم هست بگیم که در داخل دوره هم اشاره کردیم در انتهای دوره که تمامی صفحات ما به شکل کامل به اتمام رسیدند حتما یک جلسه به شکل کامل اختصاص میدیم و رسپانسیو قالب رو برای تمامی دستگاه ها تنظیم می کنیم .

پس جلسه بیست و چهارم رو هم با قدرت پیش ببرید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید