بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه بیست و سوم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

در این جلسه صفحه مربوط به دسته بندی محصولات را با هم تکمیل خواهیم کرد و توضیح کاملی در رابطه با طراحی صفحات مربوط به دسته بندی و برچسب محصولات و همینطور فروشگاه داده خواهد شد .

0 322
جلسه بیست و سوم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

به جلسه 23 از دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس رسیدیم . در این قسمت صفحه مربوط به دسته بندی محصولات را تکمیل می کنیم . در این صفحه ما بخشی نیاز داریم تا برای فیلتر بندی محصولات برای ما عمل کند .

از جلسه 10 ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

این قسمت در تمامی فروشگاه ها وجود دارد . برای مثال ، ما در حال مشاهده محصولات از دسته موبایل هستیم ، در این حالت برای اینکه دسترسی بهتری به محصولات داشته باشیم می توانیم براساس فاکتور های خاصی این محصولات را فیلتر کنیم . برای مثال گوشی های موبایل را می توان براساس اندازه نمایشگر ، میزان حافظه داخلی ، برند سازنده ، رنگ و … فیلتر کرد .

این حالت در فروشگاه ها یک امکان خیلی مناسب برای کاربران ایجاد می کند و زمانی که تعداد محصولات بسیار زیاد هستند امکان اینکه کاربر بین هزاران محصول جستجو کند و محصولات مدظر خود را پیدا کند بسیار زمان بر خواهد بود . به همین خاطر در این جلسه صفحه دسته بندی محصولات را که در جلسه قبل طراحی کردیم را تکمیل می کنیم و قسمت سایدبار را به این صفحه اضافه می کنیم .

در این جلسه یک بخش بسیار مهم را به شما توضیح خواهیم داد که مربوط به نحوه تقسیم بندی فایل های قالب در سیستم مدیریت محتوای وردپرس است . برای اینکه قالب های وردپرس استناندارد باشند می توان کار های خوبی روی آن انجام داد . ما از همین موضوع استفاده می کنیم و در قسمت طراحی قالب کار خودمان را تسریع می بخشیم . براساس همین موضوع ما نیاز نداریم تا قسمت های اضافی را در قالب طراحی کنیم و تنها ایجاد یک بخش کافی خواهد بود .

در این جلسه صفحات مربوط به فروشگاه در یک فایل تکمیل می شوند و کار ما در بخش فروشگاه به اتمام می رسد . توجه داشته باشید که صفحات مربوط به سبد خرید ، حساب کاربری و تسویه حساب به این دلیل که از شورت کدهای وردپرس برای نمایش آنها استفاده خواهیم کرد در بخش طراحی قالب سایت نیاز به طراحی آنها نیست .

ما برای این بخش ها یک صفحه پیشفرض خواهیم ساخت و تمامی این صفحات را در این بخش ایجاد خواهیم کرد . استایل مربوط به این بخش ها را در یک جلسه با هم تکمیل خواهیم کرد . پس نگران این قسمت ها نباشید . مطمئن باشید که تمامی بخش های فروشگاه به شکل کامل برای شما آموزش داده خواهند شد .

امیدواریم این جلسه برای شما مفید باشد .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود