بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه بیست و سوم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

در این جلسه صفحه مربوط به دسته بندی محصولات را با هم تکمیل خواهیم کرد و توضیح کاملی در رابطه با طراحی صفحات مربوط به دسته بندی و برچسب محصولات و همینطور فروشگاه داده خواهد شد .

0 294
جلسه بیست و سوم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

به جلسه 23 از دوره طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس رسیدیم . در این قسمت صفحه مربوط به دسته بندی محصولات را تکمیل می کنیم . در این صفحه ما بخشی نیاز داریم تا برای فیلتر بندی محصولات برای ما عمل کند .

از جلسه 10 ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

این قسمت در تمامی فروشگاه ها وجود دارد . برای مثال ، ما در حال مشاهده محصولات از دسته موبایل هستیم ، در این حالت برای اینکه دسترسی بهتری به محصولات داشته باشیم می توانیم براساس فاکتور های خاصی این محصولات را فیلتر کنیم . برای مثال گوشی های موبایل را می توان براساس اندازه نمایشگر ، میزان حافظه داخلی ، برند سازنده ، رنگ و … فیلتر کرد .

این حالت در فروشگاه ها یک امکان خیلی مناسب برای کاربران ایجاد می کند و زمانی که تعداد محصولات بسیار زیاد هستند امکان اینکه کاربر بین هزاران محصول جستجو کند و محصولات مدظر خود را پیدا کند بسیار زمان بر خواهد بود . به همین خاطر در این جلسه صفحه دسته بندی محصولات را که در جلسه قبل طراحی کردیم را تکمیل می کنیم و قسمت سایدبار را به این صفحه اضافه می کنیم .

در این جلسه یک بخش بسیار مهم را به شما توضیح خواهیم داد که مربوط به نحوه تقسیم بندی فایل های قالب در سیستم مدیریت محتوای وردپرس است . برای اینکه قالب های وردپرس استناندارد باشند می توان کار های خوبی روی آن انجام داد . ما از همین موضوع استفاده می کنیم و در قسمت طراحی قالب کار خودمان را تسریع می بخشیم . براساس همین موضوع ما نیاز نداریم تا قسمت های اضافی را در قالب طراحی کنیم و تنها ایجاد یک بخش کافی خواهد بود .

در این جلسه صفحات مربوط به فروشگاه در یک فایل تکمیل می شوند و کار ما در بخش فروشگاه به اتمام می رسد . توجه داشته باشید که صفحات مربوط به سبد خرید ، حساب کاربری و تسویه حساب به این دلیل که از شورت کدهای وردپرس برای نمایش آنها استفاده خواهیم کرد در بخش طراحی قالب سایت نیاز به طراحی آنها نیست .

ما برای این بخش ها یک صفحه پیشفرض خواهیم ساخت و تمامی این صفحات را در این بخش ایجاد خواهیم کرد . استایل مربوط به این بخش ها را در یک جلسه با هم تکمیل خواهیم کرد . پس نگران این قسمت ها نباشید . مطمئن باشید که تمامی بخش های فروشگاه به شکل کامل برای شما آموزش داده خواهند شد .

امیدواریم این جلسه برای شما مفید باشد .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود