بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
پیشفروش دوره آموزش نابغه سئو پلاس در سایت آغاز شد جزئیات بیشتر 1.000.000 تومان تخفیف برای دوره از طریق اینستاگرام

جلسه بیست و یکم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

در این جلسه بخش مربوط به محصولات مرتبط را در صفحه جزئیات محصول طراحی خواهیم کرد ، البته بخش سایدبار دسته بندی را هم به شکل کامل تکمیل خواهیم نمود .

0 310
جلسه بیست و یکم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

به جلسه 21 از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس رسیدیم . در این جلسه دو بخش خیلی مهم رو با هم در صفحه جزئیات محصول تکمیل می کنیم . یکی بخش مربوط به سایدبار محصولات و بخش دوم مربوط به محصولات مرتبط که در صفحه جزئیات محصول باید وجود داشته باشه .

از جلسه 10 ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

همونطور که گفتیم برای طراحی صفحه جزئیات محصول چند جلسه با هم خواهیم بود . در این جلسه دو قسمت خیلی مهم رو هم تکمیل می کنیم . همونطور که گفته بودیم سایدبار دسته بندی محصولات را در این صفحه خواهیم داشت . در این جلسه این قسمت به شکل کامل تموم میشه که طراحی خیلی ساده ولی جذابی داره .

قسمت دوم مربوط به محصولات مرتبط هست . بخش محصولات مرتبط در انتهای صفحه جزئیات محصول قرار داره و این بخش برای اینکه جلوه خیلی قشنگی داشته باشه داخل اسلایدر قرار خواهد گرفت تا در حالت های کوچیک تر هم مشکلی در نمایش نداشته باشیم .

این جلسه تقریبا اتمام صفحه جزئیات محصول خواهد بود ، در جلسه بعدی فقط بخش مربوط به جزئیات کامل محصول و نظرات طراحی خواهد شد که چند دقیقه وقت مارا نخواهد گرفت و به سراغ طراحی صفحات داخلی سایت خواهیم رفت . در این صفحه ، ما چندین بخش مختلف را کنار هم گذاشتیم . پلاگین های جلسه قبل که مربوط به تصاویر بودند ، اسلایدر مربوط به بخش محصولات مرتبط و در جلسه بعدی هم قسمت استفاده از تب بندی بوت استرپ را خواهیم داشت که برای بخش جزئیات و نظرات به کار می بریم . این صفحه چندان هم سنگین نیست اما در قسمت های برنامه نویسی حتما کارهایی خواهیم کرد تا این صفحه با سرعت مناسب اجرا شود .

امیدواریم تمامی آموزش های طراحی صفحه جزئیات رو به شکل خوبی یاد گرفته باشید . صفحه جزئیات از صفحات مهم وب سایت ما است و لازمه تا سلیقه خوبی در این بخش بخرج دهیم . ما هم سعی کردیم تا در مدت زمانی که باتوجه به مدت ویدئو در اختیار داریم طراحی خوبی را اجرا کنیم .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود