بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه بیست و یکم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

در این جلسه بخش مربوط به محصولات مرتبط را در صفحه جزئیات محصول طراحی خواهیم کرد ، البته بخش سایدبار دسته بندی را هم به شکل کامل تکمیل خواهیم نمود .

0 341
جلسه بیست و یکم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

به جلسه 21 از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با ووکامرس رسیدیم . در این جلسه دو بخش خیلی مهم رو با هم در صفحه جزئیات محصول تکمیل می کنیم . یکی بخش مربوط به سایدبار محصولات و بخش دوم مربوط به محصولات مرتبط که در صفحه جزئیات محصول باید وجود داشته باشه .

از جلسه 10 ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

همونطور که گفتیم برای طراحی صفحه جزئیات محصول چند جلسه با هم خواهیم بود . در این جلسه دو قسمت خیلی مهم رو هم تکمیل می کنیم . همونطور که گفته بودیم سایدبار دسته بندی محصولات را در این صفحه خواهیم داشت . در این جلسه این قسمت به شکل کامل تموم میشه که طراحی خیلی ساده ولی جذابی داره .

قسمت دوم مربوط به محصولات مرتبط هست . بخش محصولات مرتبط در انتهای صفحه جزئیات محصول قرار داره و این بخش برای اینکه جلوه خیلی قشنگی داشته باشه داخل اسلایدر قرار خواهد گرفت تا در حالت های کوچیک تر هم مشکلی در نمایش نداشته باشیم .

این جلسه تقریبا اتمام صفحه جزئیات محصول خواهد بود ، در جلسه بعدی فقط بخش مربوط به جزئیات کامل محصول و نظرات طراحی خواهد شد که چند دقیقه وقت مارا نخواهد گرفت و به سراغ طراحی صفحات داخلی سایت خواهیم رفت . در این صفحه ، ما چندین بخش مختلف را کنار هم گذاشتیم . پلاگین های جلسه قبل که مربوط به تصاویر بودند ، اسلایدر مربوط به بخش محصولات مرتبط و در جلسه بعدی هم قسمت استفاده از تب بندی بوت استرپ را خواهیم داشت که برای بخش جزئیات و نظرات به کار می بریم . این صفحه چندان هم سنگین نیست اما در قسمت های برنامه نویسی حتما کارهایی خواهیم کرد تا این صفحه با سرعت مناسب اجرا شود .

امیدواریم تمامی آموزش های طراحی صفحه جزئیات رو به شکل خوبی یاد گرفته باشید . صفحه جزئیات از صفحات مهم وب سایت ما است و لازمه تا سلیقه خوبی در این بخش بخرج دهیم . ما هم سعی کردیم تا در مدت زمانی که باتوجه به مدت ویدئو در اختیار داریم طراحی خوبی را اجرا کنیم .

امید قدیمی

امید قدیمی هستم ، 8 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود