30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه بیستم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه با دو پلاگین جدید جی کوئری آشنا خواهیم شد و این پلاگین ها را در داخل صفحه جزئیات محصول برای بخش گالری محصول به کار خواهیم برد .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه بیستم ( پیش نمایش )

به جلسه 20 از دوره آموزشی پروژه محور طراحی فروشگاه با وردپرس رسیدیم . در این جلسه با دو پلاگین بسیار خوب آشنا خواهیم شد که هر دو پلاگین مربوط به تصاویر هستند و قصد داریم تا در قسمت گالری محصولات برای تصاویر این پلاگین ها را فعال کنیم .

همونطور که قبلا گفتیم این بخش یکی از مهم ترین صفحات وب سایت ما هست ، و اشاره کرده بودیم که چند جلسه ای با هم همراه خواهیم بود تا تکمیل بشه . در جلسه گذشته ما بخش گالری تصویر محصولات رو تکمیل کردیم . اما برای اتمام کامل این بخش باید 2 کار دیگه هم انجام بدیم .

برای گالری محصولات ما نیاز به دوتا پلاگین داریم که قصد داریم از سبک ترین و بهترین پلاگین های جی کوئری تا استفاده کنیم . یکی از پلاگین ها که برای زوم هستند و کاربر زمانی که روی تصویر اصلی محصول حرکت می کنه باید این امکان رو داشته باشه که تصویر رو بزرگتر ببینه . برای این کار از یک پلاگین بسیار خوب و ساده استفاده خواهیم کرد .

پلاگین دیگری که از سری پلاگین های خوب جی کوئری هست برای بخش گالری تصاویر لازمه تا استفاده بشه . کاربر فعلا تصاویر بخش گالری رو به شکل خیلی کوچیک می بینه و لازمه تا بتونه این تصاویر رو هم بزرگتر ببینه . پس باید کاری کرد تا وقتی روی هر یک از تصاویر کوچیک در داخل اسلایدر کلیک کرد ، تصاویر برای کاربر به شکل بزرگی نشون داده بشن که هرقدر این کار روان تر و با جلوه قشنگ تری انجام بشه خیلی بهتر هست و به همین منظور یک پلاگین سبک جی کوئری به کار خواهیم برد .

در این جلسه یاد میگریم که به چه شکلی پلاگین های دیگری رو روی پروژه مون فعال کنیم . پس با دقت تمام این جلسه رو پبش ببرید . توجه کنید که کسب تسلط و دانش طراحی ، لازمه شناخت ابزار های مختلف و کاربردی هم هست . پس شناخت پلاگین های جی کوئری که به کار ما افکت جذاب تری می بخشه هم از ضروریات هست .

از جلسه 20 لذت ببرید . با تشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید