آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه دوم ( رایگان )

جلسه دوم رو با قدرت شروع کنید خرید آنلاین این دوره

دوستان خوب وب سایت سئو 90 ، به جلسه دوم از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس خوش اومدین . امیدواریم جلسه قبل کیفیت دوره رضایت شما رو جلب کرده باشه و  ادامه جلسات رو با قدرت تمام با ما ادامه بدید . این جلسه دوم از دوره آموزشی ما خواهد بود .

جلسه قبل فایل های مورد نیاز برای شروع پروژه سایت فروشگاهی رو با هم دانلود کردیم و فایل های اولیه قالب رو هم با همدیگه ساختیم . در این جلسه دیگه دست به کد می شیم و بخش بالایی قالب رو با هم طراحی می کنیم که شامل بخش های دسترسی به سبد خرید ، حساب کاربری و همینطور قسمت فرم جستجوی محصولات هست .

طرحی که قصد داریم تا با اون فروشگاه رو طراحی کنیم ، یک طرح خاص هستش که توی ذهن طراح هست و یک طرح جذاب برای فروشگاه اینترنتی که گام به گام اون رو با هم پیش خواهیم برد .

دوستان عزیز توجه کنید که در جلسه دهم دوره یک وقفه در ادامه طراحی بخش ها ایجاد می کنیم و یک جلسه رو به بررسی کلی استایل هامون اختصاص می دیم و اصطلاحا دستی به سر و روی قالبمون می کشیم . حتما شما هم در پروژه های طراحی سایت خودتون ، در بخشی وقفه بدید و قسمت هایی رو که لازم بود استایلش رو بهتر کنید .

ممکنه شما حتی بعد از اتمام قالب احساس کنید تا بخشی میتونه خیلی قشنگ تر هم بشه ، برگردید و اون قسمت رو دوباره بررسی کنید تا قالب شما هرچه بیشتر حرفه ای تر و کاربر پسند تر بشه . پس همیشه سعی کنید تیز بین باشید و تا لحظه آخر روی وب سایتتون ، هم در بخش طراحی و هم در بخش برنامه نویسی اصلاحات لازم رو انجام بدید . اینها مشخصه یک طراح واقعا وظیفه شناس هست .

این دوره با تلاش مدرسین مجموعه و با صداقت کامل برای شما تهیه و ضبط شده . خواهشمندیم با جدیت کافی دوره رو پیش ببرید تا نهایت استفاده رو از این دوره داشته باشید و بتونید در بازار کار وردپرس خودنمایی کنید .

باتشکر سئو 90