30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نوزدهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه بخش دوم طراحی صفحه جزئیات محصول را ادامه می دهیم ، جلسه قبل استارت این صفحه زده شد و این قسمت ادامه طراحی این صفحه شامل تکمیل شناسنامه و گالری محصول است .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه نوزدهم ( پیش نمایش )

سلام دوستان عزیز وب سایت سئو 90 ، امیدواریم حالتون خوب باشه و دوره رو بخوبی تا اینجا پیش برده باشید . جلسه قبلی ما بخش طراحی صفحه جزئیات محصول رو با هم استارت زدیم و بخش های اولیه این صفحه رو ایجاد کردیم و در این جلسه همون بخش مربوط به شناسنامه محصول رو تکمیل می کنیم

آموزش این صفحه درواقع مهم ترین بخش آموزش وب سایت فروشگاهی ما هست . بخش شناسنامه فعلا شامل بخش های عنوان محصول ، دسته بندی ها ، تعداد نظرات ، شرح مختصر محصول ، امتیاز محصول ، لینک خرید و برچسب های محصول است . بعدها هنگام برنامه نویسی یک یا دو بخش دیگر همچون تعیین تعداد محصولات و یا مشخص کردن ویژگی محصول هم در این قسمت نمایش داده میشه و برای اونها هم استایل تنظیم می کنیم .

اما معمولا موارد دیگری در این بخش نخواهیم داشت . بخش شناسنامه در این جلسه به اتمام میرسه ، و بخش گالری رو هم استارت میزنیم . بخش گالری یکی از مهم ترین بخش ها در صفحه جزئیات محصول هست . تصاویر محصول باید بخوبی برای مشتری نشون داده بشن . به این دلیل که مشتری ما از طریق وب سایت با ما در ارتباط هست و به صورت حضوری در فروشگاه ما حضور نداره ، پس باید بتونه بخوبی محصول مورد نظرش رو مشاهده کنه .

پس ما طبق اصول سایت های فروشگاهی یک تصویر اصلی برای محصول خواهیم داشت و در نهایت یک گالری بسیار زیبا برای بقیه تصاویر محصولات که درواقع گالری هستند .

برای ساخت بخش گالری از اسلایدر محبوب خودمون همون Owl استفاده می کنیم . این اسلایدر یک جلوه خیلی زیبا به وب سایت ما خواهد داد و استفاده از اونرو هم قبلا با هم یادگرفتیم . در نهایت یک قالب بسیار شیک رو برای بخش شناسنامه و گالری تصاویر با هم ایجاد خواهیم کرد .

پس در این جلسه همراه ما باشید تا ادامه کار رو با هم پیش ببریم . امیدواریم بعد از هرجلسه بهتر و بهتر بشید . با تشکر وب سایت آموزشی سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید