آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه هجدهم ( پیش نمایش )

سلام دوستان خوب دوره طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس ، به جلسه 18 و درواقع یکی از مهم ترین جلسات در طراحی قالب وب سایت رسیدیم . در این جلسه صفحه جزئیات محصول را با هم شروع خواهیم کرد و طراحی آن را استارت می زنیم .

این صفحه درواقع مهم ترین صفحه در وب ما هستش به این دلیل که کاربران و مشتریان تمام جزئیات مربوط به محصول مورد نظر رو در این صفحه می بینند پس باید هر چیزی که راجب محصول وجود داره در این بخش نشون داده بشه . این صفحه ما فعلا شامل سه ستون هست . ستون اول برای قسمت شناسنامه محصول هست که معمولا عنوان ، دسته بندی ، قیمت ، امتیاز ، نظرات و .. هستند . موجود بودن یا نبودن در انبار و همینطور لینک خرید محصول .

قسمت دوم مربوط به گالری تصاویر محصول هست که یک تصویر اصلی بعلاوه دیگر تصاویر که در داخل گالری هستند . و درنهایت یک بخش ساید بار برای دسته بندی های فروشگاهمون خواهیم داشت .

طراحی این صفحه کامل شیک هست و یک دیزاین تمیز داره ، ضمن اینکه این طرح ما تماما مختص خود وب سایت ما هست و طبق روال قبلی ، طرح رو توسط ذهن خودمون طراحی می کنیم .

این قسمت یعنی صفحه جزئیات محصول ممکنه حدود 3 جلسه طول بکشه به این دلیل که چند قسمت مهم در این صفحه هستند که باید با دقت طراحی بشن . در این جلسه شناسنامه محصول رو با هم شروع می کنیم و قسمت های مربوط به گالری و ادامه بخش ها در جلسات بعدی خواهند بود .

امیدوارم از تماشای این قسمت لذت ببرید و بخش های طراحی این صفحه رو به شکل مناسب آموزش ببینید . با تشکر از همه شما دوستان خوب همراه دوره