30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفدهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه قسمت مربوط به نمایش نماد های وب سایت مثل نماد اعتماد ، درگاه های بانکی و همینطور لوگو های خاص خود فروشگاه در بخش نهایی فوتر سایت طراحی خواهد شد .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه هفدهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز سلام . به قسمت 14 از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس رسیدیم که در این جلسه قسمت مربوط به نماد های وب سایت رو طراحی می کنیم ضمن اینکه قسمت مربوط به اخبار و مقالات هم کمی مورد بازبینی قرار می گیرند .

یکی از بخش هایی که در این جلسه به فوتر اضافه میشه قسمت مربوط به کانال آپارات فروشگاه هست . برای این قسمت هم یک استایل ساده ولی در عین حال شیک کار خواهیم کرد . ما در تمام بخش های طراحی این فروشگاه سعی کردیم تا نهایت سادگی رو در طرح هامون اعمال کنیم و ضمن اینکار ، وب سایت خیلی جذابی هم داشته باشیم .

پیچیده کردن بیش از حد قالب باعث میشه تا کاربر حس خوبی نگیره و از طرح کلی فراری بشه ، به همین خاطر باید زیبایی و سادگی در کنار هم لحاظ بشن . یکی از بخش های مربوط به فروشگاه بخش نمایش نماد های سایت هستند . ما در فروشگاه دو نوع نماد داریم . نماد های اصلی سایت که مهم ترین اونها نماد اعتماد هست و هر فروشگاه برای فروش آنلاین محصولات و به نوعی کسب اجازه و همینطور اعتماد از سوی مشتریان ملزم به داشتن این نماد هست .

نماد های دسته دوم درواقع نمادهای خود فروشگاه هستند . ممکنه فروشگاه ما یک بخش سوپر مارکت داشته باشه و شما برای اون بخش یک ساب دامین با طراحی دیگه در نظر داشته باشید که برای این مورد می تونید آیکون مربوط به سوپر مارکت رو در این قسمت قرار بدین تا درواقع شاخه های وب سایت اصلی رو نشون بدین . همینطور در این جلسه علاوه برکار روی این قسمت ، بخش مربوط به نمایش اخبار و مقالات هم مورد بازبینی قرار گرفته و اینکه استایل اون هم برای بخش مدیریت استاندارد میشه تا بتونیم محتوا و تصاویر ارسالی از طرف مدیریت رو کنترل کنیم .

امیدوارم این جلسه هم مورد استفاده شما واقع بشه و نهایت استفاده رو از نکات داخل اون داشته باشید . با تشکر وب سایت آموزشی سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید