30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شانزدهم – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : در این جلسه کارهایی نهایی روی فوتر انجام میشود ، ضمن اینکه یک بخش به ابتدای وب سایت اضافه میشه که یک نوار دسترسی است و می توان اطلاعات دلخواهی در آن قرار داد .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه شانزدهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز و همراهان دوره آموزشی طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس به جلسه 16 از دوره آموزشی پروژه محور خودتون خوش اومدین . در این جلسه نهایتا بخش هایی که برای فوتر لازم بودند به اتمام میرسه . ما قصد داریم تا قالبی شیک و امروزی تر رو طراحی کنیم به همین خاطر سلیقه حرف اول رو میزنه .

قسمت فوتر خیلی اهمیت داره به همین خاطر هیچوقت از طراحی این قسمت ساده رد نشید .

ما در ابتدای قالب سایت بخشی رو داشتیم که خودمون اون رو حذف کرده بودیم اما در این جلسه تصمیم گرفتیم تا اون بخش رو هم باز در ابتدای سایت قرار بدیم . این قسمت درواقع یک بخش معرفی هست . برای مثال شما می تونید در این قسمت ، شماره تماس های مربوط به بخش پشتیبانی رو قرار بدین . یا برای مثال آدرس اصلی کارخونه و …

این بخش به زیبایی هرچه بیشتر هدر وب سایت کمک می کنه و می تونید برای فروشگاه یا سایر سایت هاتون این بخش رو در نظر بگیرید . طراحی این قسمت ساده هست و نیاز به استایل دهی خاصی نداره . به همین خاطر این بخش رو سریع آموزش میدیم .

توجه کنید که در جلسه بعدی صفحه اول وب سایت به شکل کامل به اتمام میرسه ، ضمن اینکه مجدد یک بازبینی کلی روی قالب سایت خواهیم داشت و در حد شاید 5 دقیقه استایل هایی که در جلسات قبل نوشتیم رو بازبینی می کنیم .

از جلسه 18 امیدواریم تا وارد بخش طراحی صفحه جزئیات محصول بشیم که اساسی ترین بخش در سایت ما هست . مشتری باید در اون صفحه هر چیزی که نسبت به اون محصول لازم هست رو بدست بیاره پس باید طراحی خوبی ، هم از نظر ظاهر و هم از نظر دسترسی داشته باشه . پس با ما همراه باشید تا سریعا صفحه اول وب سایت رو تموم کنیم و وارد بخش طراحی صفحه جزئیات محصول بشیم .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید