آموزش طراحی سایت فروشگاهی – جلسه یازدهم ( پیش نمایش )

دوستان عزیز دوره آموزشی طراحی پروژه محور فروشگاه اینترنتی با وردپرس ، به جلسه 11 دوره خوش اومدین . در این جلسه یکی دیگر از بخش های شاخص در قالب های فروشگاهی را با هم تکمیل خواهیم کرد . این بخش مربوط به بنر های تصویری داخل سایت هستند که ممکنه در اکثر فروشگاه ها مشاهده کرده باشید .

این بنر ها می تون به دو شکل مورد استفاده باشند . حالت اول این هست که شما بخش خاصی رو مد نظر داشته باشید و کاربر رو به کمک این بنر به اون قسمت انتقال بدید . برای مثال بخش تخفیف های سوپر مارکت . برای این قسمت لازم هست تا تصویر خوبی طراحی کنید و اون تصویر رو در این قسمت قراربدید . که این روند در فروشگاه های اینترنتی بزرگ و معتبر بسیار شایع تر هست .

مورد دوم این هست که شما از این بخش برای تبلیغات استفاده کنید . در هر حال این قسمت به شکلی برنامه نویسی خواهد شد که امکان استفاده از هر حالت برای شما فراهم باشه .

این قسمت طراحی ساده اما جذاب داره . البته می تونیم افکت های خاصی رو هم برای این قسمت در نظر بگیریم اما معمولا برای این قسمت به دلیل اینکه تصاویر خوبی طراحی میشه ، نیازی نیست تا افکت خاصی هم روی اون قرار بگیره و کار پیچیده بشه . اما شما می تونید نسبت به سلیقه خودتون هر طرحی رو روی این بخش اعمال کنید .

یکی از بخش هایی که ما در این دوره قول داده بودیم تا در سایت طراحی کنیم بخش مربوط به پیش سفارش محصولات بود . این بخش در برخی وب سایت های فروشگاهی وجود داره و ما هم لازم دیدیم تا برای جامع تر شدن دوره ، این قسمت و هم قرار بدیم . این بخش البته در این جلسه استارت می خوره و تکمیل اون مربوط به جلسه بعدی هست .

امیدواریم این جلسه هم برای شما مفید باشه . با تشکر وب سایت آموزشی سئو 90