30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه اول – آموزش طراحی سایت فروشگاهی

click

خلاصه : قسمت اول از دوره طراحی سایت فروشگاهی را از نقطه صفر شروع می کنیم ، فایل های مورد نیاز برای شروع پروژه را دانلود و در نهایت ساخت فایل های اولیه قالب را با هم شروع می کنیم .

آموزش طراحی سایت فروشگاهی- جلسه اول ( رایگان )

دوستان خوب وب سایت سئو 90 ، به اولین جلسه از دوره آموزشی طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس خوش اومدین . همانند دوره های پروژه محوری که داخل وب سایت ارائه کردیم اینبار یکی از وب سایت های مهم که در وردپرس بسیار بازار کار داره رو در یک دوره آموزشی خوب با هم استارت خواهیم زد .

در این جلسه که اولین قسمت از دوره هست ما در ابتدا یک سرفصل کلی از دوره ای که خواهیم داشت رو با هم مرور می کنیم و در نهایت نسبت یه دانلود فایل ها و کتابخانه های اولیه که برای طراحی قالب سایت به اونها نیاز داریم اقدام می کنیم . با ساختن پوشه های مورد نیاز برای قالب شروع می کنیم . فایل های اصلی قالب رو می سازیم و در نهایت فایل های دانلود شده به پروژه خودمون معرفی می کنیم . دو نکته بسیار مهم در جلسه اول مطرح می شه که یکی مربوط به آدرس دهی های درست داخل صفحات هستند به شکلی که یکبار برای همیشه با اصول آدرس دهی فایل ها در قالب آشنا بشیم و دیگه هیچوقت اشتباه نکنیم .

نکته دوم هم مربوط به کتابخانه فونت آسم هست که خیلی از دوستان با این کتابخونه مشکل دارن . یک نکته مهم در مورد این کتابخانه وجود داره که اگر اون نکته رو بدونیم می تونیم به راحتی اشکالاتی که در بخش فونت آیکون ها به وجود میان رو حل کنیم و به راحتی از آیکون های داخل وب سایتمون استفاده کنیم .

جلسه اول دوره رو با قدرت شروع کنید . یادتون نره که این دوره ، یک آموزش کاملا پروژه محور هست و تمامی نکات از ابتدا به شما آموزش داده می شن و آشنایی شما با Html و Css و همینطور فریم ورک رسپانسیو بوت استرپ خیلی به شما کمک می کنه تا بخش های طراحی قالب رو با سرعت بیشتری یاد بگیرین .

این دوره با تلاش مدرسین مجموعه و با صداقت کامل برای شما تهیه و ضبط شده . خواهشمندیم با جدیت کافی دوره رو پیش ببرید تا نهایت استفاده رو از این دوره داشته باشید و بتونید در بازار کار وردپرس خودنمایی کنید .

باتشکر سئو 90

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید