آموزش طراحی سایت رزومه در یک ساعت برای چه کسانی است ؟ دوستان خوب سئو 90 سلام . در دوره های قبلی یکی از دوستان از ما تقاضا داشتند که سایت های رزومه رو هم توضیح بدیم اما ما تصمیم گرفتیم که این توضیح رو در یک شرایط بهتری توضیح بدیم و چند جلسه ویدئو کوتاه رو برای شما ضبط کنیم تا سریع یه قالب رزومه رو با هم طراحی کنیم و ازش لذت ببریم .

پیش نیاز ها : آشنایی با Html , Css , Bootstrap هستند و حتما با ذهنیت قبلی این دوره رو با ما شروع کنید .

دوستان قالب رزومه ای که در این دوره خیلی کوتاه با هم قرار هست که طراحی کنیم در قالب یک آموزش خیلی کوجیک و جمع و جور هست که خیلی کامل نیست و اون دست از دوستان که می خوان از همین الان به ما ایراد بگیرن ، لطفا بگیرن ( به شوخی ) . کامل نیست از این منظور که ممکنه خیلی دوستان بخوان که در قالب روزمه خودشون بخش های خیلی ریزی رو داشته باشن اما قالبی که در این آموزش با هم طراحی می کنیم یک قالب خیلی شیک و ساده هست که با حداقل کدنویسی اونرو طراحی کردیم و امکانات استاندارد سایت رزومه رو داره و میشه برای خیلی موارد اون رو استفاده کرد و توسعه داد .

یک دوره کوچیک و جمع و جور که شما رو راه میندازه

این قالب به کمک فریم ورک بوت استرپ طراحی شده و قالب اون هم کاملا بداهه طراحی می شه . فقط توجه داشته باشین که این دوره در ابتدا در طی 5 جلسه ضبط شده و اگر دوستان عزیز تمایل به تکمیل بقیه بخش ها داشنند می تونن در بخش نظرات برای ما اعلام کنند تا اون رو تکمیل کنیم .

این آموزش به درد چه کسانی می خوره ؟

آموزش طراحی سایت رزومه و این آموزشی که شما قرار هست از اون استفاده کنید یکی از بهترین آموزش ها برای کسانی هست ک تازه دارن طراحی قالب رو انجام میدن و می خوان که نمونه سایت های بیشتری رو برای خودشون طراحی کنن . درواقع وقتی شما بوت استرپ و طراحی سایت رو دارین تکمیل می کنین و کم کم در اون حرفه ای می شید می تونید از این دوره در عرض 1 ساعت استفاده کنید و نکات خوب اون رو یاد بگیرید .
در این آموزش تماما از کامپوننت های بوت استرپ استفاده کردیم و قالبمون رو خیلی شیک به همراه بخش های جذاب اون طراحی کردیم . دوستانی که در حال طراحی قالب سایت هستند حتما از این آموزش استفاده کنند و حتی برای خودشون در همین قدم اول یه سایت رزومه خوشگل طراحی کنن .
این آموزش 5 جلسه هست و فوری می تونید اون رو تماشا کنید !!

جلسات آموزشی در این دوره
شروع طراحی قالب و ستون بندی صفحه اصلی10 دقیقه
ساخت بخش شناسنامه و توضیحات13 دقیقه
ساخت بخش مهارت ها و سوابق13 دقیقه
ساخت بخش تماس و نمونه کار17 دقیقه
تکمیل قالب و بررسی نهایی8 دقیقه