30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش مربوط به مطالب مرتبط در سایت تنظیم خواهد شد ضمن اینکه استایل های سایت هم در بخش هایی که لازم است مورد بازبینی قرار خواهد گرفت .

جلسه نود و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : حتی اگر بخشی از نظر شما به اتمام رسیده است یکبار هم تمام بررسی های لازم را انجام دهید .

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 99 رسیدیم که جلسه سوم از تکمیل بخش های ناقص باقی مونده از سایت هست . خب ما تاکنون 4 بخش کلی رو تکمیل کردیم که بخش لوگو ، بردکرامب ، نظرات و منو رسپانسیو بود . در این قسمت دو بخش دیگه رو با هم پیش خواهیم برد . البته قبل از اینکه دو مورد این جلسه رو شروع کنیم کمی روی منو رسپانسیوی که جلسه قبلی تنظیم کردیم کار خواهیم کرد .

نهایتا بعد از تکمیل نهایی بخش منو رسپانسیو ، سراغ بخش مطالب مرتبط خواهیم رفت . اگر شما هم متوجه شده باشید  در طی کد نویسی بخش مطالب مرتبط ، یک مشکل وجود داشت که البته مشکل هم نبود و فایل اشتباهی در حال نمایش بود . در این جلسه هم این بخش حل خواهد شد و هم اینکه هماننند بخش املاک ، بخش مطالب هم به صورت یکجا کدنویسی خواهد شد تا تمامی قسمت ها از یک فایل لود شود .

البته در تمامی قالب ، کدنویسی ما به شکل تماما استاندارد انجام شده و تنها بخشی که باقی موند بود همین قسمت اخبار و مقالات بود . در ادامه و به عنوان مورد دوم بخش هایی در قالب که در جریان کدنویسی کمی دچار تغییر استایل شدند رو اصلاح می کنیم که البته فقط در دو قسمت استایل ما تغییر کرد که اون هم به دلیل حذف تگ در قالب بوده . بعد از این مورد ، یک دستی هم به سر و روی قالب خواهیم کشید تا وجه قشنگ تری روی سایت املاک خودمون اعمال کنیم .

البته که قالب سایت تماما دلخواه شما هست و شما میتونید تمامی طرح خودتون رو روی سایت پیاده کنید . پس همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی سایت املاک در وب فارسی

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید