30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه قسمت نظرات یا همون کامنت ها در سایت برنامه نویسی میشه ، استایل دهی میشه و در نهایت بخش منو رسپانسیو سایت هم تنظیم خواهد شد .

جلسه نود و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : بخش لوگو به عنوان هویت باید در همان ابتدای سایت شما را معرفی کند .

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 98 رسیدیم . خب در این جلسه ما درواقع دومین قسمت مربوط به انجام بخش های تکمیلی در سایت رو پیش خواهیم برد . جلسه قبلی بخش برنامه نویسی لوگو و همچنین بردکرامب رو تکمیل کردیم . در این جلسه دو بخش دیگر رو هم باهم برنامه نویسی و البته تکمیل خواهیم کرد .

قسمت نظرات یکی از قسمت های خیلی مهم هستند . با روشی که به شما آموزش داده میشه میتونید فرم نظرات خود وردپرس رو برای هر بخشی که دلتون میخواد فعال می کنید . البته دوتا بخش مهم در بخش نظرات وجود داره . مورد اول در مورد بخش بندی فرم نظرات هست که لازمه تا یکسری فیلتر ها در این بخش اعمال بشه به این دلیل که قصد داریم تا فرم نظرات سایت ما تماما به دلخواه ما تنظیم بشه . بخش بعدی مربوط به تنظیم یک استایل قشنگ و جذاب برای همین بخش هست که تماما با هم این بخش رو هم تکمیل خواهیم کرد .

بخش دوم که در همین جلسه قراره با هم پیش ببریم قسمت مربوط به تنظیم منوی رسپانسیو در سایت هست . یکی از بخش هایی که در حالت موبایل و تبلت برای ما بسیار مهمه وقتی که کاربر در حالت موبایل در حال مشاهده سایت ما هست باید در یک قالب بسیار شیک منو سایت رو بتونه ببینه .

برای این قسمت ما ساده ترین روش رو به شما آموزش خواهیم داد که خودمون هم در اکثر وب سایت ها از همین روش استفاده می کنیم و خیلی سریع و با کمی دقت می تونید یک منو بسیار شیک برای سایتتون تنظیم کنید . پس همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی سایت املاک در وب فارسی

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید