30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش مربوط به برنامه نویسی برد کرامب صفحات و همچنین بخش لوگو در سایت را انجام خواهیم داد . همچنین بخش تصویر پیشفرض هم برای آگهی ها کد نویسی خواهد شد .

جلسه نود و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : بخش لوگو به عنوان هویت شما باید در همان ابتدای سایت شما را معرفی کند .

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 97 رسیدیم و قصد داریم تا کمی در حال و هوای ویرایش سایت پیش بریم . خب در همین ابتدای جلسه 97 لازمه بهتون بگم که از جلسه 97 تا جلسه 102 یعنی در 6 جلسه بخش های باقی مونده از وب سایت که هنوز تکمیل نشدن رو با هم تکمیل خواهیم  کرد . پس از همین جلسه شروع خواهیم کرد .

در این جلسه 2 بخش خیلی مهم در سایت املاک رو تکمیل می کنیم . بخش اول مربوط به داینامیک سازی لوگو در سایت هست . البته ما تا این جلسه بخشی رو جهت نمایش لوگو در سایت تنظیم نکرده بودیم اما در همین جلسه هم محل نمایش لوگو و هم اینکه کدنویسی اصولی در هسته وردپرس برای نمایش لوگو رو با هم برنامه نویسی خواهیم کرد .

قسمت دومی که در همین جلسه با هم قراره تکمیل کنیم بخش مربوط به بردکرامب در سایت هست . بخش برد کرامب سایت هم از جمله قسمت هایی هست که هنوز به شکل استاتیک در سایت باقی مونده و قراره این جلسه به شکل کاملا سئو شده و قابل ایندکس برای موتور های جستجو برنامه نویسی کنیم . قسمت بردکرامب که در سئو هم لازمه تا باشه و همچنین قسمتی از بنر صفحات ما هست در این جلسه به اتمام میرسه . البته نکته آموزشی این جلسه این هستش که بخش هایی مثل لوگو و بردکرامب و همچنین بخش هایی که ریز هستند رو نگه دارید و مثل ما در انتهای پروژه روش کار کنید .

ضمن اینکه لوگو سایت رو حتما جدی بگیرید مخصوصا در سایت املاک و حتی همه سایت هایی که برای خودشون برند هستند و باید با یک عنوان  شناخته بشن بخش لوگو بسیار مهمه . پس همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی سایت املاک در وب فارسی

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید