30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش برنامه نویسی مربوط به معرفی خدمات سایت هم انجام خواهد شد همچنین یک بخش بسیار فوق العاده در مورد برنامه نویسی تنظیمات چند زبانه هم آموزش داده خواهد شد .

جلسه نود و ششم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : اگر قرار است بخشی را پیاده کنیم لازم است تا انتها پیاده کنیم .

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 96 خوش اومدین … خب در این جلسه یک بخش بسیار ویژه داریم و همچنین ادامه برنامه نویسی بخش تنظیمات رو هم پیش خواهیم برد . بخش هایی در داخل سایت ما باقی مونده که لازمه تا داینامیک بشه . در این جلسه قسمت مربوط به معرفی خدمات و معرفی سایت رو برنامه نویسی خواهیم کرد .

البته تا نصف این جلسه روی بخش تنظیمات بخش معرفی کار خواهیم کرد در نهایت به سراغ اتمام حلقه های ترجمه در سایت خواهیم رفت تا تمامی بخش های سایت برای رشته های ترجمه آماده بشه . اما همزمان با اتمام بخش رشته های ترجمه لازمه تا یک قسمت دیگه هم تکمیل بشه .

بخش تنظیماتی که در داخل این وب سایت برنامه نویسی شده فعلا برای یک زبان هست . حتی اگه شما بعدا از افزونه های چند زبانه استفاده کنید قادر نخواهید بود تا تنظیمات خودتون رو برای بقیه ربان ها توسعه بدید مگر اینکه شما با روش فوق العاده ای که در این جلسه به شما آموزش داده خواهد شد استفاده کنید . بخش تنظیمات رو شاید در برخی دوره ها دیده باشید اما بخش برنامه نویسی تنظیمات به شکل چند زبانه اون هم به شکل نامحدود رو اولین بار در وب فارسی در وب سایت ما آموزش خواهید دید .

پس در این جلسه همراه ما باشید برای اینکه تا آخرین دقیقه آموزش در این دوره ما همراه شما هستیم تا هر چیزی که به شما قول دادیم رو عملی کنیم و هیچ قسمتی در داخل آموزش باقی نمونده باشه .

باتشکر سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی سایت املاک در وب فارسی

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید