40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش نمایش قسمت های املاک در صفحه اصلی به شکل تماما ماژولار برنامه نویسی خواهد شد تا تمامی امکانات این قسمت ها در اختیار مدیریت باشد .

جلسه نود و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : کد نویسی قسمت های تنظیمات برای هر بخشی متناسب با نیاز شما می تواند انجام شود !

دوستان عزیز اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 95 خوش اومدین . ما در دو جلسه قبل یعنی جلسات 93 و 94 برنامه نویسی بخش تنظیمات رو با هم شروع کردیم ، که در جلسه قبلی یک بخش خیلی جذاب و حرفه ای هم با هم برنامه نویسی کردیم که در این جلسه هم ادامه همون قسمت رو با هم پیش خواهیم برد .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

البته برای این قسمت روش های دیگری مثل ابزارک نویسی هم وجود دارند ولی ما سعی کردیم تا به ساده ترین روش ماژول نویسی حرفه ای برای تنظیم کردن دلخواه این قسمت رو به شما آموزش بدیم . همونطور که اولین جلسه یا به عبارتی در جلسه معرفی دوره خدمتتون قول داده بودیم بخش هایی مثل املاک اجاره و املاک پیشفروش و … قرار بود به شکلی برنامه نویسی بشن که مدیر سایت بتونه به دلخواه خودش این قسمت هارو تغییر بده و یا جابجا کنه و محدود به یک حالت خاص نباشه .

برنامه نویسی این قسمت ها دقیقا به همین شکل انجام خواهد شد . مدیر سایت میتونه به راحتی خودش دسته بندی مورد نظر رو انتخاب کنه و تعداد و ترتیب و همه فاکتور هایی که مد نظر هست و در این قسمت باید تنظیم بشن رو به دلخواه خودش مقدار دهی کنه و نهایتا تماما طبق سلیقه خودش این بخش ها رو نشون بده . البته برای اینکه دوره ما کامل بشه ما سعی کردیم تا قسمت هایی رو به شکل ثابت و قسمت هایی رو به شکل تنظیمات به شما آموزش بدیم تا شما با تمامی حالت ها آشنا بشید و هنگام برنامه نویسی وب سایت خودتون طبق سلیقه خودتون عمل کنید .

باتشکر سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی سایت املاک در وب فارسی

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
در بهبود این مقاله شریک باشید