30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش های موجود در صفحه اصلی به شکل ماژول تبدیل شده و به شکل منعطف برنامه نویسی خواهد شد تا نهایت انعطاف را در صفحه اصلی سایت داشته باشیم .

جلسه نود و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : اگر کمی خلاقیت داشته باشید خواهید دید که هرگز محدود به یک قسمت نیستید .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 94 از دوره رسیدیم . خب در این جلسه ادامه بخش برنامه نویسی تنظیمات سایت رو پیش خواهیم برد . یکی از بخش هایی که خیلی برای ما مهمه و در ابتدای دوره هم به شما قول داده بودیم قسمت مربوط به ماژول بندی صفحه اصلی هست . اگر دقت کنید ما در صفحه اصلی ، اولین بخشی که داریم مربوط به نمایش آخرین املاک یا همون جدید ترین املاک هست .

اما در ادامه بخش هایی داریم همچون املاک اجاره ، املاک پیشفروش و … خب ما به عنوان یک طراح و برنامه نویس حرفه ای باید این بخش هارو بخوبی برنامه نویسی کنیم . ما قصد نداریم تا این قسمت ها ثابت باشن برای مثال مدیریت سایت ممکنه بعد از مدتی بخواد تا بجای املاک دسته بندی اجاره ، املاک دسته بندی فروش نشون داده بشه .

خب یکی از قسمت هایی که میشه خیلی خوب برنامه نویسی بشه تا مدیریت انعطاف خیلی بالایی داشته باشه همین قسمته . خب برنامه نویسی این بخش هم از جمله قسمت هایی هست که برای اولین بار در سطح وب فارسی به شما آموزش داده خواهد شد . مطمئنا شما از آموزش برنامه نویسی این قسمت بسیار لذت خواهید برد و خود ما هم از همون جلسه اول در نظر داشتیم تا همین قسمت رو خیلی کامل برنامه نویسی کنیم .

توجه کنید که البته نباید همه بخش هارو منعطف کرد اما قسمت هایی همچون این بخش ها میتونن خیلی منعطف تر برنامه نویسی بشن . پس همراه ما باشید تا یاد بگیرید که به چه شکلی میشه یک کدنویسی فوق العاده برای این بخش برنامه نویسی کرد که البته ادامه این آموزش در جلسه بعدی هم پیش گرفته خواهد شد . پس همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید