جلسه نود و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

این بخش پیش نمایشی از جلسه نود و سوم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : تا جایی که امکان دارد باید به مدیریت امکانات کنترل بخش های مختلف سایت را ارائه نمود .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 93 از دوره رسیدیم که شروع یکی دیگر از بخش های حرفه ای در قالب هست . این جلسات مربوط به آموزش برنامه نویسی تنظیمات اختصاصی در قالب هست . ما در داخل قالب بخش های مختلفی داریم که به صورت استاندارد و اصولی نمیشه از داخل قالب اونهارو برنامه نویسی کرد .

از جلسه 21 ، تمامی آموزش ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

البته برای برنامه نویسی تنظیمات در داخل قالب میشه از بخش سفارشی سازی تنظیمات در سایت استفاده کرد . برای برنامه نویسی این قسمت میتونیم از بخش Wp Customize استفاده کنیم اما واقعیتا امکاناتی که فریم ورک های تنظیمات در اختیار ما قرار می دهند خیلی بیشتره . برای همین کار ما از بخش فریم ورک های تنظیمات استفاده می کنیم .

البته این پلاگین ها به دو صورت میتونن در داخل سایت استفاده بشن که حالت اول به صورت نصبی و حالت دوم به شکل برنامه نویسی هست که خیلی حرفه ای تر و اختصاصی تر هست و ما در واقع از هسته این پلاگین ها استفاده میکنیم تا اونطور که دلمون میخواد برای این بخش ها استفاده کنیم . تمامی بخشه های سایت ما بدون افزونه پیاده شدن ، برای برنامه نویسی بخش تنظیمات تنها و اولین افزونه وردپرس که به کار خواهیم گرفت همین قسمت هست که البته اون هم به شکل اختصاصی هست و اصلا از بخش نصب افزونه ها هم اقدام نمیشه و تماما با کد نویسی از این افزونه استفاده خواهیم کرد که در نوع خودش یک آموزش منحصر بفرد هست .

برای برنامه نویسی بخش تنظیمات حتما توصیه می کنیم آموزش برنامه نویسی تنظیمات اختصاصی رو یکبار برای همیشه یاد بگیرید تا بتونید در تمامی وب سایت های خودتون خیلی راحت از همین روش استفاده کنید . این حالت برای تمامی وب سایت ها بدون محدودیت قابل پیاده سازی هست . پس همراه ما باشید . با تشکر سئو 90