40 تا 60 درصد تخفیف برای دوره های جامع

  فستیوال یلدا فقط با روزی 1000 تومان طراح وب باش - بیشتر بخوانید

سئو 90 آموزش ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و سوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از دوره آموزشی برنامه نویسی قسمت تنظیمات قالب را با هم آغاز می کنیم و هر قسمتی که در داخل قالب باقی مانده و نیاز به کنترل داره رو با هم داینامیک خواهیم کرد اما به شکل خیلی حرفه ای .

جلسه نود و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : تا جایی که امکان دارد باید به مدیریت امکانات کنترل بخش های مختلف سایت را ارائه نمود .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 93 از دوره رسیدیم که شروع یکی دیگر از بخش های حرفه ای در قالب هست . این جلسات مربوط به آموزش برنامه نویسی تنظیمات اختصاصی در قالب هست . ما در داخل قالب بخش های مختلفی داریم که به صورت استاندارد و اصولی نمیشه از داخل قالب اونهارو برنامه نویسی کرد .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

البته برای برنامه نویسی تنظیمات در داخل قالب میشه از بخش سفارشی سازی تنظیمات در سایت استفاده کرد . برای برنامه نویسی این قسمت میتونیم از بخش Wp Customize استفاده کنیم اما واقعیتا امکاناتی که فریم ورک های تنظیمات در اختیار ما قرار می دهند خیلی بیشتره . برای همین کار ما از بخش فریم ورک های تنظیمات استفاده می کنیم .

البته این پلاگین ها به دو صورت میتونن در داخل سایت استفاده بشن که حالت اول به صورت نصبی و حالت دوم به شکل برنامه نویسی هست که خیلی حرفه ای تر و اختصاصی تر هست و ما در واقع از هسته این پلاگین ها استفاده میکنیم تا اونطور که دلمون میخواد برای این بخش ها استفاده کنیم . تمامی بخشه های سایت ما بدون افزونه پیاده شدن ، برای برنامه نویسی بخش تنظیمات تنها و اولین افزونه وردپرس که به کار خواهیم گرفت همین قسمت هست که البته اون هم به شکل اختصاصی هست و اصلا از بخش نصب افزونه ها هم اقدام نمیشه و تماما با کد نویسی از این افزونه استفاده خواهیم کرد که در نوع خودش یک آموزش منحصر بفرد هست .

برای برنامه نویسی بخش تنظیمات حتما توصیه می کنیم آموزش برنامه نویسی تنظیمات اختصاصی رو یکبار برای همیشه یاد بگیرید تا بتونید در تمامی وب سایت های خودتون خیلی راحت از همین روش استفاده کنید . این حالت برای تمامی وب سایت ها بدون محدودیت قابل پیاده سازی هست . پس همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
آمورش طراحی قالب فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
در بهبود این مقاله شریک باشید