30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و دوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این قسمت بخش نمایش نقشه به صفحه جزئیات املاک و داشبورد اضافه خواهد شد و بخش جستجو ملک بر اساس موقعیت هم فعال خواهد شد .

جلسه نود و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : برای جمع بندی بخش های مختلف هرگز عجله نداشته باشید . بخش ها را گام به گام به اتمام برسانید .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 92 از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . خب همونطور که در جریان هستید در دو جلسه قبل قسمت فوق العاده نقشه رو در سایت به اتمام رسوندیم . یک نقشه فوق العاده رو در بخش مربوط به ارسال آگهی برای کاربران ایجاد کردیم . خب مسلما خودمون هم به همین تقشه نیاز داریم .

در این جلسه لازم هست تا نقشه در دو قسمت هم نمایش داده بشه که خودتون هم حتما حدس زدید . قسمت اول که مربوط به نمایش نقشه و موقعیت در بخش املاک در داخل داشبورد و بخش افزودن ملک هست . و قسمت دوم نمایش موقعیت در صفحه جزئیات املاک هستش که وقتی موقعیت ثبت شد مشاهده کننده آگهی بتونه موقعیت رو هم مشاهده کنه .

پس در این جلسه این دو قسمت رو هم انجام خواهیم داد تا همانند تمامی بخشه هایی که در بخش املاک تکمیل کردیم این قسمت هم تکمیل باشه . این جلسه یک مقدار طولانی هست اما بسیار ارزشمنده .

بخش بعدی که بسیار مد نظر ما هست افرودن بخش موقعیت به جستجوی پیشرفته هست که چند جلسه قبل با هم برنامه نویسی کرده بودیم . پیدا کردن املاک بر اساس موقعیت یکی از قسمت های خیلی کامل میتونه در سایت املاک باشه . پس در این جلسه بعد از جمع بندی بخش های نقشه ، میریم سراغ اضافه کردن بخش جستجو به فرم جستجوی پیشرفته املاک . البته که شما برنامه نویسی این قسمت رو یاد گرفتید و در این جلسه این بخش رو خیلی سریع با هم پیش خواهیم برد . امیدواریم تمامی جلسات آموزشی ما برای شما بسیار مفید باشن .

پس همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید