30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نود و یکم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از دوره آموزشی روی تکمیل بخش نقشه کار خواهیم کرد تا زمانی که کاربر روی موقعیت خاصی کلیک می کنه نقشه بصورت اتوماتیک همان قسمت رو نشان بده .

جلسه نود و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : وصل کردن و ایجاد ارتباط بین دو قسمت از سایت یک هنر تخصصی برای هر برنامه نویس به شمار می آید .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به جلسه 91 از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . و کم کم به آخرای دوره میرسیم اما هنوز 15 جلسه ای از آموزش ما باقی مونده . البته ممکنه جلسات تکمیلی که دانشجو های دوره در خواست می کنند چند جلسه ای هم به دوره جامع ما اضافه کنه . پس همراه ما باشید تا قدم به قدم با هم پیش بریم .

در جلسه قبل که بخش نقشه و لوکیشن رو با هم شروع کردیم . نقشه یکی از قسمت های خیلی خاص در دوره آموشی ما هست که تکمیل کننده دوره ما هست . ما در جلسه قبل نحوه شروع کار با نقشه رو به شما آموزش دادیم اما این جلسه باز هم خاص تر هست . جلسه قبلی که نقشه روی سایت فعال شد و بخش های برنامه نویسی دیتا و داده های نقشه رو در داخل سیستم مدیریت محتوای وردپرس پیاده کردیم .

در این جلسه چند کار مهم دیگه میخواهیم تا انجام بدیم . نقشه ای که ما  روی سایت برنامه نویسی کردیم خودش امکانات خیلی زیادی داره و البته خودمون هم میتونیم قسمت های خیلی زیادی رو با برنامه نویسی در بخش ویژگی های موقعیت انجام بدیم . ما کار های حرفه ای زیادی در این جلسه می خواهیم پیش ببریم مثل وصل کردن موقیعت ها به نقشه . مثلا زمانی که کاربر از بخش موقعیت ملک ، شهر تبریز رو انتخاب میکنه به شکل اتوماتیک نقشه روی تبریز آپدیت بشه و شما خیلی راحت در تبریز موقعیت رو انتخاب کنید .

وصل کردن بخش موقعیت املاک که در چند جلسه قبل با هم برنامه نوسی کرده بودیم به نقشه ، یکی از کارهای خیلی حرفه ای هست که بازهم برای اولین بار شما در وب سایت ما آموزش خواهید دید . پس همراه ما باشید چون هر جلسه این دوره ، از جلسه قبل لذت بخش تره . دوستانی که ویدئو پیش نمایش معرفی دوره رو مشاهده کردن حتما این قسمت رو بخوبی مشاهده کردند و با خوندد توضیح این جلسه متوجه خواهند شد که ما در این جلسه چه بخ شی رو قرار  هست برنامه نویسی کنیم .

سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید