جلسه نود – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : نکته این جلسه تبلیغاتیه ! برای اولین بار برنامه نویسی نقشه و لوکیشن رو در سایت ما یادبگیر .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به قسمت 90 از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . جلسه 90 در سایت سئو 90 یک بخش ویژه و خاصه چون در این جلسه قصد داریم تا برای اولین بار در وب فارسی ، آموزش برنامه نویسی نقشه و لوکیشن رو به شکل خیلی حرفه ای و البته با یک نقشه فوق العاده کاربردی به شما آموزش بدیم .

در جلسه 90 از دوره فوق العاده جامع طراحی و برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس خب یک قسمت فوق العاده دیگه داریم . در این جلسه توصیه می کنم تا حتما جزئیات کامل رو در داخل این جلسه ببینید . نقشه و لوکیشن یکی از بخش های خیل مهم و ضروری در سایت های املاک هستش . مخصوصا در داخل سایت املاک که حتما و حتما نیاز به موقعیت ملک داریم تا کاربر خیلی راحت تر بتونه به شکل دقیق موقعیت ملک رو مشاهده کنه . از همین جهت سئو 90 هم لازم دید تا نقشه رو در داخل این دوره هم به شما آموزش بده تا وب سایتی که قراره با هم برنامه نویسی کنیم و به شما هم آموزش بدیم از هر نظر کامل باشه .

نقشه هایی که معمولا برای لوکیشن و از طریق گول مپ استفاده میشن برای برخی سایت ها درست کار نمیکنند ضمن اینکه ما اصلا این امکان رو نداریم که مستقیما از همین نقشه استفاده کنیم . پس کاری می کنیم تا یک نقشه خیلی بهتر و با امکانات کامل تر به شما آموزش بدیم ضمن اینکه تماما پارامتر هایی که میشه در داخل این نقشه تنظیم کرد رو به شما آموزش خواهیم داد تا شما متناسب با نیاز خودتون نقشه رو تنظیم کنید . پس در این جلسه همراه ما باشید .

سئو 90