30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه نهم آموزش طراحی سایت املاک رو با طراحی بخش سایدبار صفحه اصلی پیش میگیرم ، در این جلسه ستون سمت راست بخش آخرین املاک رو با هم تکمیل می کنیم .

جلسه نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : اسلایدر ها می توانند به سایت روح ببخشند ، در صوت امکان از آنها حتما استفاده کنید .
دوستات خوب همراه دوره ، جلسه نهم از طراحی سایت مشاور املاک با وردپرس بلاخره آماده شد . دوستان ما جلسه قبل بخش سمت چپ بدنه سایت که شامل آخرین املاک ارسال شده در سایت بود رو تکمیل کردیم و قرار بود که در این جلسه بیاییم و ستون سمت راست رو با هم تکمیل کنیم .

دوستان در ستون سمت راست ما طبق طرحی که در ذهن داریم یک اسلایدر داریم که از اسلایدر خود بوت استرپ می خواهیم استفاده کنیم و املاکی رو تحت عنوان املاک پیشنهادی در اون نمایش بدیم . در این جلسه نحوه استفاده از اسلایدر بوت استرپ رو هم با همدیگه یاد میگریم . البته ما در زیر همین بخش یک قسمت دیگه برای معرفی و شرح مختصر از سایت داریم که خیلی ساده ولی جذاب طراحی شده .دوستان ما در طی طراحی این قالب از اسلایدر ها یا پلاگین های دیگه ای هم استفاده خواهیم کرد اما سعی می کنیم تا جایی که ممکن هستش از خود المان های فریم ورک بوت استرپ استفاده کنیم تا پروژه مون سبک باشه .

در جلسه بعدی ما از یک نوع اسلایدر جدید هم استفاده خواهیم کرد که هم استایل وب سایتمون خیلی جذاب بشه و هم اینکه ما در طی آموزش این دوره قصد داریم تا چیز های خوبی به شما یاد بدیم که یکیش هم نحوه استفاده از پلاگین های جی کوئری هست و اینکه چطور بتونیم پلاگین های خوب جی کوئری رو دانلود کنیم و چطور بدون اینکه اطلاعاتی از قبل داشته باشیم نحوه کار با اونهارو یاد بگیریم و اونهارو در داخل سایتمون استفاده کنیم .

خود بوت استرپ یک اسلایدر خوب در اختیار ما قرار میده که می تونیم به راحتی کد اون رو از داخل سایت بوت استرپ برداریم و تغییرات لازم رو طبق مراحلی که قرار هست به شما عزیزان آموزش بدیم روی اون اعمال کنیم . پس با دقت این جلسه رو هم مشاهده کنید و نحوه استفده از اسلایدر بوت استرپ رو چندین بار برای خودتون تمرین کنید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید