جلسه هشتاد و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : در سایت املاک ، موقعیت یکی از مهم ترین بخش ها در دسترسی سریع کاربر به ملک مورد نظر خود است .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به یک قسمت دیگه از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . این جلسه 88 امین جلسه از دوره هست . در این جلسه یکی از بخش های جذاب در سایتمون رو با هم شروع خواهیم کرد. این قسمت که ممکنه چند جلسه ای رو با هم باشیم ، مربوط به قسمت افزودن موقعیت به املاک هست . البته موقعیت اونم به چه شکلی !! قسمت افزودن موقعیت به قالب املاک ما ، یکی از جالب ترین بخش های آموزشی در این دوره خواهد بود به این دلیل که یک قسمت ویژه تحت عنوان نقشه و لوکیشن برای اولین بار در وب فارسی در وب سایت ما و در این دوره آموزش داده خواهد شد .

در این جلسه اولین قسمت از برنامه نویسی بخش موقعیت رو با هم پیش خواهیم برد که مربوط به برنامه نویسی قسمت موقعیت هست و نقشه در جلسات بعدی آموزش داده خواهد شد . برای اینکه ما بتونیم از نقشه خیلی راحت استفاده کنیم و علاوه بر این قسمت موقعیت رو هم در اختیار کاربر قرار بدیم ( در جلسات بعدی بخش موقعیت هم به فرم جستجوی پیشرفته اضافه خواهد شد و امکان جستجو برا اساس موقعیت هم وجود خواهد داشت ) اول باید برنامه نویسی قسمت موقعیت رو در داخل داشبورد وردپرس انجام بدیم و اونو وصل کنیم به بخش املاک .

در کل از این جلسه یک بخش خیلی جذاب شروع میشه که ما در سرفصل ها بعدا اضافه کردیم و خواستیم تا دوره ما تا حد بسیا زیادی کامل باشه و شما قسمت موقعیت و لوکیسن و نقشه رو هم یکبار برای همیشه در این آموزش یادبگیرید . پس همراه ما باشید .

سئو 90