30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتاد و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، قسمت جستجوی پیشرفته را ادامه میدهیم و برنامه نویسی این قسمت را تکمیل می کنیم ...

جلسه هشتاد و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : کنترل تمامی رفتار های کاربر در سایت هنگام برنامه نویسی الزامی است .

دوستان عزیز و دانشجویان اولین دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به یک قسمت دیگه از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . در این جلسه که قسمت 87 از دوره آموزشی هست به تکمیل آموزش جلسه قبلی می پردازیم . در جلسه قبلی بخش های زیادی از جستجوی پیشرفته رو با هم تکمیل کردیم در این جلسه این قسمت رو تکمیل می کنیم .

در جلسه قبل گفتیم که وقتی کاربر قصد داره تا از جستجوی پیشرفته استفاده کنه باید بتونه طبق پارامتر های مشخص ، خیلی سریع به نتیجه برسه . شما برای برنامه نویسی این قسمت کافیه روش کار با یکی از قسمت هارو بخوبی یادبگیرید . در اینصورت هر موقع که در سایت نیاز داشتید خودتون خیلی راحت میتونید قسمت های دیگه ای رو اضافه کنید . مثلا شما در داخل فرم 4 تا ورودی دارید .

ما در این دوره قسمت کد ملک رو آموزش ندادیم . شما می تونید خودتون کد ملک یا کد آگهی رو خیلی راحت مثل تمامی قسمت هایی که به املاک اضافه کردیم و طبق اصول برنامه نویسی که یادگرفتید به آگهی اضافه کنید و بعد ، از همین کد ملک در داخل فرم جستجوی املاک و آگهی ها استفاده کنید و کاربر بتونه بر اساس کد ملک هم دنبال آگهی ها بگرده .

شما با یادگیری برنامه نویسی جستجوی پیشرفته در تمامی وب سایت ها خیلی راحت میتونید به دلخواه خودتون قسمت هایی که نیاز دارید رو ایجاد کنید . این بخش جستجوی پیشرفته میتونه در تمامی سایت ها مثلا سایت های فروشگاهی هم برای شما ایجاد بشه . بستگی داره که شما در سایت خودتون چه امکاناتی میخواهید اما در سایت املاک حتما این جستجو رو نیاز داریم . پس در این جلسه هم همراه ما باشید .

سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

حسن :با سلام می خواستم بدونم این دوره کی تمام میشه .

مدیر ارشد :با سلام و عرض ادب خدمت شما ، دوره در 105 جلسه کاملا به اتمام رسیده و آماده استفاده دانشجو های محترم سئو 90 هست .

در بهبود این مقاله شریک باشید