30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتاد و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، قسمت دوم فرم جستجوی پیشرفته در سایت را ادامه خواهیم داد

جلسه هشتاد و ششم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : کد نویسی یک جستجوی پیشرفته ، یک هنر اساسی در برنامه نویسی است .

دوستان عزیز و همراهان سئو 90 در اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک به یک قسمت دیگه از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به قسمت هشتاد و ششم رسیدیم . همونطور که در جریان هستید در جلسه گذشته ما یک استارتی بر بخش جستجوی پیشرفته رسیدیم و گفتیم که در ادامه جلسات این بخش رو خیلی حرفه ای برنامه نویسی خواهیم کرد . خب در این جلسه همراه ما باشید تا این قسمت رو با هم تکمیل کنیم .

زمانی که کاربر قصد داره تا بین هزاران ملکی که در سایت ثبت شده خیلی راحت تر به ملک و آگهی مورد نظر خودش دسترسی داشته باشه لازمه تا جستجوی پیشرفته ای در سایت برنامه نویسی بشه تا با یکسری پارامتر هایی که بیشتر مد نظر هستند این امکان به کاربر داده بشه .

ما در جلسات طراحی خب این قسمت رو طراحی کرده بودیم اما حالا لازمه تا این قسمت خیلی حرفه ای برنامه نویسی بشه . ما در بخش های طراحی فرم این بخش ، مثلا آیتم هایی مثل تعداد اتاق در نظر گرفته بودیم . اما لازم به ذکر هست که برای ملک هایی مثل مغازه یا زمین تعداد اتاق نداریم . پس این تعداد اتاق یک پارامتر عمومی نیست . اما پارامتر هایی مثل منطقه خیلی عمومی تر هستند . پس همچنین آیتم هایی باید در داخل فرم جستجوی املاک و آگهی ها وجود داشته باشه .

از این نظر خیلی مهمه که ما چه آیتم هایی داخل این فرم قرار میدیم و کاربر رو چجوری به هدف و مقصودش میرسونیم که در بخش UX هم حتما تاثیر خواهد داشت . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا بخش اول برنامه نویسی فرم جستجوی پیشرفته رو برنامه نویسی کنیم .

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید