بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه هشتاد و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

در این جلسه از آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس ، قسمت دوم فرم جستجوی پیشرفته در سایت را ادامه خواهیم داد

0 367
این بخش پیش نمایشی از جلسه هشتاد و ششم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : کد نویسی یک جستجوی پیشرفته ، یک هنر اساسی در برنامه نویسی است .

دوستان عزیز و همراهان سئو 90 در اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک به یک قسمت دیگه از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به قسمت هشتاد و ششم رسیدیم . همونطور که در جریان هستید در جلسه گذشته ما یک استارتی بر بخش جستجوی پیشرفته رسیدیم و گفتیم که در ادامه جلسات این بخش رو خیلی حرفه ای برنامه نویسی خواهیم کرد . خب در این جلسه همراه ما باشید تا این قسمت رو با هم تکمیل کنیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

زمانی که کاربر قصد داره تا بین هزاران ملکی که در سایت ثبت شده خیلی راحت تر به ملک و آگهی مورد نظر خودش دسترسی داشته باشه لازمه تا جستجوی پیشرفته ای در سایت برنامه نویسی بشه تا با یکسری پارامتر هایی که بیشتر مد نظر هستند این امکان به کاربر داده بشه .

ما در جلسات طراحی خب این قسمت رو طراحی کرده بودیم اما حالا لازمه تا این قسمت خیلی حرفه ای برنامه نویسی بشه . ما در بخش های طراحی فرم این بخش ، مثلا آیتم هایی مثل تعداد اتاق در نظر گرفته بودیم . اما لازم به ذکر هست که برای ملک هایی مثل مغازه یا زمین تعداد اتاق نداریم . پس این تعداد اتاق یک پارامتر عمومی نیست . اما پارامتر هایی مثل منطقه خیلی عمومی تر هستند . پس همچنین آیتم هایی باید در داخل فرم جستجوی املاک و آگهی ها وجود داشته باشه .

از این نظر خیلی مهمه که ما چه آیتم هایی داخل این فرم قرار میدیم و کاربر رو چجوری به هدف و مقصودش میرسونیم که در بخش UX هم حتما تاثیر خواهد داشت . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا بخش اول برنامه نویسی فرم جستجوی پیشرفته رو برنامه نویسی کنیم .

فیروز ?

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود