30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتاد و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از دوره یکی از قسمت های مهم را باهم برنامه نویسی می کنیم تا مدیر سایت قادر باشه اجباری یا اختیاری بودن اطلاعاتی که کاربر را کنترل کنه .

جلسه هشتاد و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : در بخش های لازم ، انعطاف مورد نیاز را در اختیار مدیریت سایت قرار دهید .

دوستان عزیز و همراهان سئو 90 در اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک به یک قسمت دیگه از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به قسمت هشتاد و چهارم رسیدیم . در این جلسه قصد داریم تا روی تجربه کاربری و همینطور امکانات بخش مدیریت بیشتر کار کنیم .

هر اندازه که مدیر سایت بتونه بخش های بیشتری را کنترل کنه به همون اندازه انعطاف خواهد داشت در اعمال تغییرات روی سایت . اما توجه کنید که خیلی هم ارائه امکانات خوب نیست و اگر بخش های خیلی زیادی که لازم هم نیستند برای تغییر در اختیار مدیریت قرار بگیرند در اینصورت ، اولا ساختار کلی سایت دچار اشکال میشه و هم اینکه مدیریت در بین دریایی از تنظیمات سردرگم خواهد موند .

یکی از بخش هایی که در این جلسه روی اون کار خواهیم کرد بخش تنظیم یک امکان خیلی خوب برای ویژگی نوع املاک هست تا اگر مدیریت برای اگهی خاص و از نوع خاص در نظر داره تا مقادیری رو اجباری کنه که حتما وارد بشن و یا مقادیری رو به شکل اختیاری تعریف کنه ، این امکان رو داشته باشه و شاید در برهه زمانی خاصی ، یکی از ویژگی های ملک مثل مستر زیاد مهم نباشه . اما ویژگی هایی مثل متراژ ، قیمت ، تعداد اتاق و …. حتما الزامی باشند . به این ترتیب مدیریت میتونه براساس سیستم کاری وب سایت خودش این مقادیر رو تنظیم کنه و انعطاف بیشتری هم در اختیار خودش داشته باشه و هم به کاربران این امکان رو بده تا بتونن تعامل راحت تری با سایت داشته باشند .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا برنامه نویسی این قسمت رو با هم تکمیل کنیم . با تشکر سئو 90 | دوره طراحی سایت مشاور املاک با وردپرس

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید