30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتاد و سوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این قسمت از دوره ، تغییراتی در بخش پنل کاربری صورت خواهد گرفت که تغییرات ظاهری هستند اما توسط بخش های برنامه نویس کنترل می کنیم و در نوع خودش جالب هست .

جلسه هشتاد و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : گاهی برای خودتان در بین برنامه نویسی های طولانی زنگ تفریح تعیین کنید !

دوستان عزیز و همراهان سئو 90 در اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک به یک قسمت دیگه از دوره فوق العاده جامع خودمون رسیدیم . در دوره آموزش طراحی سایت املاک با وردپرس به قسمت هشتاد و سوم رسیدیم که یکی از جلسات زنگ تفریح ولی با مضمون آموزشی خیلی خوبی هست . ما در این جلسه قصد داریم تا قسمت هایی به پنل کاربری اضافه کنیم تا مدیریت بهتری در این قسمت داشته باشیم .

هر اندازه که بتونیم کاربر رو در محیطی که در اون هست درگیر کنیم به همون اندازه برنده هستیم . کاربر زمانی که در پنل کاربری وارد منو خاصی میشه باید تمامی بخش های محیط به اون نشون بدن که در کدوم قسمت قرار داره . برای مثال وقتی از بخش افرودن ملک وارد بخش ویرایش ملک میشه باید گزینه هایی که در صفحه هستند از افزودن ملک به ویرایش ملک تغییر کند و مواردی مشابه این که لازمه تا در این جلسه اونهارو با هم کنترل کنیم . کلا باید سعی کنیم تا قسمت استاتیکی نداشته باشیم .

یکی دیگر از بخش هایی که با هم قراره تکمیل کنیم اضافه کردن برخی آیکون فونت ها به پنل کاربری هستند که هم جذابیت کار رو برای ما و کاربران بیشتر می کنه و هم اینکه یک روش بسیار جالب برای افرودن آیکون ها به شما عزیزان آموزش خواهیم داد تا به شکل خیلی حرفه ای تر این کار رو انجام بدید تا علاوه بر این کار ؛ امنیت تمامی منو ها هم تامین بشه .

پس در این جلسه جذاب هم همراه ما باشید تا یک قسمت دیگه از پنل کاربری حرفه ای خودمون رو تکمیل کنیم و بریم سراغ برنامه نویسی قسمت های بعدی .

امیدواریم در هر جلسه از این دوره بتونیم دانش شما در زمینه برنامه نویسی تخصصی وب سایت های وردپرسی رو افزایش بدیم . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید