30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتاد و دوم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه و در قسمت ویرایش آگهی ها ، گالری تصاویر را برنامه نویسی می کنیم تا به درستی ویرایش تصاویر انجام شود و تصاویر جدید جایگزین تصاویر قبلی شوند .

جلسه هشتاد و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : هرگز از کار با تصاویر و فرم ویرایش واهمه نداشته باشید !

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 82 رسیدیم و یکی از بخش هایی که در قسمت ویرایش ملک خیلی منتظرش بودیم ؛ یعنی قسمت ویرایش گالری تصاویر ملک . زمانی که اطلاعات ملک رو بروز می کنیم تصاویر هم از اطلاعات اون آگهی هستند وباید تصاویر قبلی که برای اگهی ثبت شده رو دریافت کنیم ، هرکدام که نیاز نداشتیم پاک کنیم و بجای اون ، تصویر یا تصاویر جدید آپلود کنیم .

بخش ویرایش معمولا برای کسانی که با تصاویر و نحوه دخیره سازی اون آشنایی کافی ندارند همیشه یک مشکل بزرگ تلقی شده در حالی که اصلا اینگونه نیست و کار با تصاویر هم ، دقیقا مشابه با بقیه اطلاعات فرم هست ؛ فقط با کمی تفاوت جزئی . خب در این جلسه همونطور که گفتیم اول اطلاعات آگهی رو کامل دریافت می کنیم که تصاویر آگهی هم بخشی از همین اطلاعات هستند .

تصاویری که دریافت میشوند را با عنوان تصاویر قبلی به کاربر نشون میدیم و در نهایت به وسیله فرم آپلود ، امکان ارسال تصاویر جدید رو بهش میدیم ، حتی کاربر میتونه تصاویر قبلی رو نگه داره و چند تصویر جدید هم اضافه کنه که البته این حالت بستگی به این داره که شما اجازه آپلود چندتا تصویر رو به کاربر خودتون دادین که ما در این دوره و در چند جلسه قبل بخش بررسی اطلاعات کلی تصویر مثل حجم و پسوند و تعداد و … را با هم آموزشی دیدیم و یاد گرفتیم که به چه شکلی رفتار کاربر در قسمت آپلود تصاویر رو کنترل کنیم .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این قسمت هم انشالله تموم شه و بریم سراغ بخش های بعدی . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید