30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتاد – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش گالری تصاویر خیلی سریع تموم میشه و بعد از این قسمت میریم برای شروع برنامه نویسی بخش ویرایش آگهی در پنل کاربران .

جلسه هشتاد – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : همیشه راه حل های زیادی وجود دارد .

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 80 خوش اومدین . جلسه 80 یعنی ما 8 ده قسمتی برنامه نویسی و طراحی رو کنار هم تا اینجا پیش آوردیم و تنها 3 ده قسمتی مونده که دوره ما به اتمام برسه و اگر در طی دوره آپدیت هایی هم بود بعدا برای شما عزیزان ارائه خواهد شد . پس همراه ما باشید تا جلسه 80 رو با هم آغاز کنیم .

همونطور که میدونید ما در 2 جلسه قبل بخش گالری رو با هم کار میکردیم و مشغول برنامه نویسی بخش ثبت گالری تصاویر آگهی برای کاربران بودیم که بتونن تصاویر خودشون رو برای ما ارسال کنند و ما اونهارو کنترل کنیم و پس از رد کردن از فیلتر های مشخص ، در داخل دیتابیس ثبت کنیم . تنها یک بخش از این قسمت باقی مونده بود که بتونیم تصاویر را در داخل بخش املاک در پنل مدیریت نشون بدیم تا این قسمت تموم بشه و کارمون به اتمام برسه .

قسمت بعدی که در این جلسه استارت زده خواهد شد یکی از بخش های بسیار مهم در قسمت پنل کاربران هست که مربوط به ویرایش آگهی هست . وقتی که کاربران یک آگهی در سایت ثبت می کنند ممکنه نیاز داشته باشند تا بخش هایی از اونرو اصلاح کنن . البته شما میتونید تعیین کنید که این اصلاح چه زمانی انجام بشه . مثلا زمانی که آگهی کاربر هنوز در انتظار تایید هست یا پس از تایید هم امکان ویرایش باشه . ما همه این بخش هارو کنترل می کنیم . در این جلسه بخش ویرایش رو با هم شروع می کنیم که همیشه یکی از بخش هایی هست که نسبتا یک مقدار کار زیادی داره . مثل تمامی بخش ها این قسمت رو هم تماما تکمیل خواهیم کرد .

پس در ادامه همراه ما باشید تا این بخش رو هم به شکل خیلی راحت تموم کنیم و بریم سراغ قسمت های بعدی . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید