30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه هشتم تکمیل بخش جدیدترین املاک یا همون آخرین املاک هستش . در این جلسه ما استایل این بخش رو کاملا تموم می کنیم و به سراغ بخش ستون کناری در جلسه بعدی میریم .

جلسه هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : استایل بندی شبکه ای و ستون بندی مناسب همواره کار ما را در طراحی جذاب تر خواهد کرد .

خب دوستان عزیز و همراهان خوب دوره طراحی سایت املاک ، رسیدیم به جلسه هشتم ازطراحی سایت املاک با وردپرس . تا این جلسه بخش های خوبی از سایتمون رو تکمیل کردیم . جلسه قبل بخش جدید ترین املاک یا همون آخرین املاک رو با هم شروع کردیم ولی هنوز تکمیلش نکردیم و در این جلسه می خواهیم که این بخش به کل تموم بشه .

یکی از بخش هایی که برای هر سایتی و نه تنها سایت املاک نیاز هست بخشی هستش که ما بتونیم جدیدترین فعالیت هایی که داخل سایت صوت گرفتن رو به کاربرانمون نشون بدیم . بخش جدید ترین املاک به همین دلیل در ابتدای سایت قرار گرفته تا کاربران هنگام ورود بتونن چندتا از جدیدترین ملک هارو ببینن و چه بسا بخوان جزئیات برخی رو هم برررسی کنن .

مثل همین مورد ما برای مثال در سایت های فروشگاهی بخش جدیدترین محصولات رو داریم یا در سایت های شرکتی بخش جدیدترین نمونه کارها رو . پس بخشی تحت عنوان آخرین ها یا جدیدترین ها در همه سایت ها برای ما لازم هستش . در این وب سایت ما این بخش رو با 6 تا آیتم تکمیل کردیم و البته طبق استاندارد طراحی وب و همچنین تجریه کاربری ، دکمه زیبایی رو هم طراحی می کنیم تحت عنوان ” مشاهده املاک بیشتر ” که کاربران بتونن بقیه املاک رو هم مشاهده کنند .

این جلسه رو حتما بخوبی یاد بگیرید به این دلیل که استایل های بخش آخرین املاک در این جلسه کاملا تموم میشه و میریم سراغ طراحی بخش بعدی که ساید بار یا همون ستون کناری همین بخش هستش . دوستان تا اینجا قالبمون رو خیلی خوب پیش آوردیم و در ادامه بخش های خیلی جذاب تری رو به اون اضافه خواهیم کرد . امیدواریم که در طی چند جلسه آینده بتونیم صفحه اصلی مون رو تموم کنیم و بریم برای طراحی سایر صفحه های سایتمون . پس با قدرت این جلسه رو هم شروع کنید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید