30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفتاد و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه به ادامه کار با تصاویر خواهیم پرداخت و تصاویری که در مرحله قبل دریافت کردیم را در داخل دیتابیس به شکلی صحیح و قابل استفاده ذخیره خواهیم کرد .

جلسه هفتاد و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : همیشه راه حل های زیادی وجود دارد .

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 79 رسیدیم که ادامه جلسه قبلی هست و روی تصاویر کار خواهیم کرد . تصاویری که کاربران از قسمت پنل کاربری خودشون برای ما ارسال می کنند تا برای آگهی هاشون ثبت بشه . در جلسه قبلی اگر همراه ما بودید حتما با ما پیش اومدین و بخش های مربوط به دریافت تصاویر از کاربر و کار روی جزئیات مختلف تصاویر و بررسی شرایط لازم برای ثبت اونها در بانک اطلاعاتی پروژه رو یاد گرفتید .

پس در این جلسه با قدرت تمام پیش میریم تا اطلاعاتی که دریافت کردیم رو از یکسری فیلتر دیگه رد کنیم و در نهایت به شکل صحیح در دیتابیس و برای آگهی مورد نظر ثبت کنیم .

یک نکته خیلی مهم که در مورد تصاویر در وردپرس وجود دارند این هستش که هم ذخیره سازی و هم نمایش تصاویر در وردپرس میتونه به چند شکل مختلف انجام بشه . جالبه بدونید خود تصاویر در وردپرس یک پست تایپ هستند و در قالب پست ذخیره میشن ، پس برخی از ویژگی هایی که پست ها دارند رو این تصاویر هم خواهند داشت .

درک اینکه با المان های تصاویر چگونه باید کار کنیم خودش یه موضوع مهم هست . وقتی تصاویر رو دریافت می کنیم وردپرس اطلاعات زیادی در اختیار ما قرار میده که استفاده درست و بجا از این اطلاعات خودش یک هنره . در این جلسه ذخیره سازی رو یاد خواهیم گرفت و در جلسات بعدی هم نحوه گرفتن این تصاویر از دیتابیس و نمایش اونها و کار با این بخش از آگهی رو با هم یاد خواهیم گرفت . خوشحالیم که قدم به قدم و با حوصله در کنار ما هستید .

پس در ادامه همراه ما باشید . با تشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید