30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفتاد و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : کاربر هنگامی که آگهی خودش رو ثبت می کنه باید بتونه تصاویر رو هم برای ما بفرسته . اما فرستادن تصاویر همیشه یکی از بخش های چالش بر انگیز هست . در این جلسه برای آموزش این قسمت همراه ما باشید !

جلسه هفتاد و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : کار با تصاویر و کنترل بخش های مختلف یک الویت مهم در فرم هایی است که امکان ارسال تصویر دارند .

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 78 رسیدیم که یکی از جلسات خیلی حرفه ای و البته جذاب هست که قصد داریم تا بخش گالری تصویر ملک رو با هم کار کنیم . کاربر هنگامی که آگهی خودش رو ثبت می کنه باید بتونه تصاویر رو هم برای ما بفرسته . اما فرستادن تصاویر همیشه یکی از بخش های چالش بر انگیز هست و باید بسیار روی اون کار بشه !

چرا چالش برانگیز ؟ اول اینکه باید بررسی بشه که کاربر فایلی که ارسال میکنه حتما تصویر باشه  و اگر هم تصویر هست با فرمت های مشخصی باشه . اینکار به چه شکلی صورت میگیره ؟ در این جلسه یاد خواهید گرفت . بعد از اون میشه حجم تصاویری که قصد داره ارسال کنه رو هم کنترل کنیم تا دیتابیس ما با حجم زیادی از تصاویر که کاربران ارسال می کنند پر نشه . اینکار به چه شکلی صورت میگیره ؟ در این جلسه یاد خواهید گرفت . بعد از اون میتونیم حتی تعیین کنیم که کاربر چند تا تصویر ارسال کنه .

برای مثال هر کاربر برای هر آگهی مجاز باشه تا 3 تا عکس فقط ارسال کنه . اینکار به چه شکلی صورت میگیره ؟ در این جلسه یاد خواهید گرفت ! و بسیاری نکات دیگه که مربوط به دریافت عکس ، بررسی و فیلتر کردن اطلاعات اونها و نمایش خطاها به کاربر هستند رو در این جلسه کار خواهیم کرد و بعد از اون میریم سراغ ذخیره سازی اطلاعات دریافتی که در جلسه بعد با هم کار خواهیم کرد .

امیدواریم نکات بسیار زیادی در این جلسه با هم یاد بگیریم . با تشکر از همراهی شما . گروه آموزشی سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی تخصصی طراحی سایت املاک در وب فارسی

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
نظرات ارزشمند شما

رضا :با سلام الان دارم برای یک کشور عربی برنامه بنگاه املاک مینویسم طبق همین برنامه شما برم جلو و همین پروژه بسازم به نظر شما کافیه برای سایت بنگاه املاک(البته با یکم تغییرات)

مدیر ارشد :سلام و عرض ادب خدمت جناب مطلق ، عرض شود که ما دقیقا نمیدونیم که امکانات اون سایت که شما دارید زحمت می کشید چی هست . ممکنه مدیر سایت از شما بخش برنامه نویسی خرید اشتراک بخواد که در داخل این دوره نیست اما در دوره های مکمل تدریس خواهد شد . اما خودتون یکبار ویدئو جدید معرفی دوره رو مشاهده کنید که در اونجا تمام 84 سرفصل موجود در این دوره توضیح داده شده . اگر امکانات وب سایت مذکور در همین اندازه باشه ( که بعیده در فاز اول اینهمه باشه ) بسیار کافیه . در داخل این دوره در فاز اول و در 105 قسمت سعی بر این شده تا موضوعات آموزشی حتی بیشتر از اونچه باشه که شما ممکنه هنگام خرید یک قالب سایت املاک آماده داشته باشید . قسمت هایی مثل نقشه و لوکیشن به سختی در سایت های املاک وجود دارند که شما در این دوره خیلی حرفه ای یاد خواهید گرفت . بخش مربوط به ویژگی های هر آگهی که آموزش دادیم در سطح فوق العاده بالایی هست که نظیر نداره . میشه گفت برای 95% سایت های املاک و حتی آگهی و نیازمندی ، همین دوره کافیه . قسمت هایی مثل پلن های اشتراک که ذکر کردم مواردی هستند که در معدود پروژه ها درخواست میشن به همین دلیل در دوره های مکمل تدریس خواهند شد . شما با مطالعه این دوره تمامی وب سایت های املاکی که مشاهده کردید رو قادر هستید طراحی و برنامه نویسی کنید و یک برنامه نویس وردپرس حرفه ای خواهید شد . چرا که هم برنامه نویسی پایه یاد گرفتید ، هم برنامه نویسی متوسط ، حرفه ای و فوق حرفه ای . و در نهایت روش های برنامه نویسی و اصول کد نویسی که به شما اموزش داده شدن به نوعی هستند که خودتون بعدا بتونید خلاقیت بخرج بدید و بخش هایی که نیاز دارید و احیانا در این آموزش نبود رو به تنهایی برنامه نویسی کنید . چرا که ما روش کار رو آموزش دادیم نه فقط بخش مورد نظر را . زنده باشید .

در بهبود این مقاله شریک باشید