جلسه هفتاد و هشتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : کار با تصاویر و کنترل بخش های مختلف یک الویت مهم در فرم هایی است که امکان ارسال تصویر دارند .

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 78 رسیدیم که یکی از جلسات خیلی حرفه ای و البته جذاب هست که قصد داریم تا بخش گالری تصویر ملک رو با هم کار کنیم . کاربر هنگامی که آگهی خودش رو ثبت می کنه باید بتونه تصاویر رو هم برای ما بفرسته . اما فرستادن تصاویر همیشه یکی از بخش های چالش بر انگیز هست و باید بسیار روی اون کار بشه !

چرا چالش برانگیز ؟ اول اینکه باید بررسی بشه که کاربر فایلی که ارسال میکنه حتما تصویر باشه  و اگر هم تصویر هست با فرمت های مشخصی باشه . اینکار به چه شکلی صورت میگیره ؟ در این جلسه یاد خواهید گرفت . بعد از اون میشه حجم تصاویری که قصد داره ارسال کنه رو هم کنترل کنیم تا دیتابیس ما با حجم زیادی از تصاویر که کاربران ارسال می کنند پر نشه . اینکار به چه شکلی صورت میگیره ؟ در این جلسه یاد خواهید گرفت . بعد از اون میتونیم حتی تعیین کنیم که کاربر چند تا تصویر ارسال کنه .

برای مثال هر کاربر برای هر آگهی مجاز باشه تا 3 تا عکس فقط ارسال کنه . اینکار به چه شکلی صورت میگیره ؟ در این جلسه یاد خواهید گرفت ! و بسیاری نکات دیگه که مربوط به دریافت عکس ، بررسی و فیلتر کردن اطلاعات اونها و نمایش خطاها به کاربر هستند رو در این جلسه کار خواهیم کرد و بعد از اون میریم سراغ ذخیره سازی اطلاعات دریافتی که در جلسه بعد با هم کار خواهیم کرد .

امیدواریم نکات بسیار زیادی در این جلسه با هم یاد بگیریم . با تشکر از همراهی شما . گروه آموزشی سئو 90 | اولین دوره آموزشی طراحی و برنامه نویسی تخصصی طراحی سایت املاک در وب فارسی