30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفتاد و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه با چند تابع جدید آشنا میشیم و کار با اونهارو به شکل کامل یادمیگیریم ، تا این امکان رو به کاربر بدیم که بتونه از بخش مدیریت برای ما آگهی ارسال کنه .

جلسه هفتاد و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : هنگام اخذ اطلاعات از کاربران سایت ، حتما اطلاعات فرم را فیلتر کرده و ذخیره سازی امن انجام دهید .

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 77 رسیدیم که ادامه دو جلسه قبلی هست و روی فرم ثبت اطلاعات ملک کار خواهیم کرد . در دو جلسه قبلی روی دریافت اطلاعات و نمایش اونها کار کردیم . در این جلسه وارد ذخیره اطلاعات دریافتی خواهید شد . زمانی که کاربر وارد بخش مدیریت میشه و اطلاعاتی که برای آگهی خودش نیاز هست رو پر میکنه ، خب این اطلاعات باید ثبت بشن .

دوستان همونطور که میدونید و قبلا هم گفته شده ، فرم هایی که توسط کاربران و از خارج بخش مدیریت قراره تکمل بشن ، لازمه تا دقیق کنترل بشن و تمامی ورودی های کاربر که قراره در دیتابیس و جداول پروژه ذخیره بشه باید از فیلتر هایی عبور کنند تا خیال ما از این جهت راحت باشه که هیچ کد مخربی در پایگاه داده ما وارد نمیشه .

در این جلسه با چند تابع جدید آشنا میشیم و کار با اونهارو به شکل کامل یادمیگیریم تا این امکان رو به کاربر بدیم که بتونه از بخش مدیریت برای ما آگهی ارسال کنه بدون اینکه وارد بخش مدیریت بشه . تمامی آگهی هایی که کاربر ارسال می کنه در بخش املاک برای ما نشون داده خواهند شد اما به شرط های مختلف . قبل از هرچیزی لازمه تا ما نحوه دریافت اطلاعات و ذخیره امن اونها در جداول پروژه رو با هم یاد بگیریم که در این جلسه روی اون کار خواهیم کرد .

پس در ادامه تکمیل بخش ارسال آگهی همراه ما باشید . با تشکر گروه آموزشی سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید