بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
کد تخفیف اختصاصی دوره نابغه سئو پلاس : seoplus50

جلسه هفتاد و هفتم – آموزش طراحی سایت املاک

در این جلسه با چند تابع جدید آشنا میشیم و کار با اونهارو به شکل کامل یادمیگیریم ، تا این امکان رو به کاربر بدیم که بتونه از بخش مدیریت برای ما آگهی ارسال کنه .

0 375

 

این بخش پیش نمایشی از جلسه هفتاد و هفتم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : هنگام اخذ اطلاعات از کاربران سایت ، حتما اطلاعات فرم را فیلتر کرده و ذخیره سازی امن انجام دهید .

دوستان عزیز و همراهان پر انرژی اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره برنامه نویسی سایت املاک با وردپرس به جلسه 77 رسیدیم که ادامه دو جلسه قبلی هست و روی فرم ثبت اطلاعات ملک کار خواهیم کرد . در دو جلسه قبلی روی دریافت اطلاعات و نمایش اونها کار کردیم . در این جلسه وارد ذخیره اطلاعات دریافتی خواهید شد . زمانی که کاربر وارد بخش مدیریت میشه و اطلاعاتی که برای آگهی خودش نیاز هست رو پر میکنه ، خب این اطلاعات باید ثبت بشن .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

دوستان همونطور که میدونید و قبلا هم گفته شده ، فرم هایی که توسط کاربران و از خارج بخش مدیریت قراره تکمل بشن ، لازمه تا دقیق کنترل بشن و تمامی ورودی های کاربر که قراره در دیتابیس و جداول پروژه ذخیره بشه باید از فیلتر هایی عبور کنند تا خیال ما از این جهت راحت باشه که هیچ کد مخربی در پایگاه داده ما وارد نمیشه .

در این جلسه با چند تابع جدید آشنا میشیم و کار با اونهارو به شکل کامل یادمیگیریم تا این امکان رو به کاربر بدیم که بتونه از بخش مدیریت برای ما آگهی ارسال کنه بدون اینکه وارد بخش مدیریت بشه . تمامی آگهی هایی که کاربر ارسال می کنه در بخش املاک برای ما نشون داده خواهند شد اما به شرط های مختلف . قبل از هرچیزی لازمه تا ما نحوه دریافت اطلاعات و ذخیره امن اونها در جداول پروژه رو با هم یاد بگیریم که در این جلسه روی اون کار خواهیم کرد .

پس در ادامه تکمیل بخش ارسال آگهی همراه ما باشید .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود