بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
کد تخفیف اختصاصی دوره نابغه سئو پلاس : seoplus50

جلسه هفتاد و ششم – آموزش طراحی سایت املاک

در این جلسه از دوره آموزشی ، فرم ثبت ملک رو با هم تکمیل می کنیم و روی ویژگی های هر آگهی در این فرم ، با ایجکس کار خواهیم کرد که قسمتی بسیار مهم هست .

0 349
این بخش پیش نمایشی از جلسه هفتاد و ششم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : یاد گرفتن کار با آرایه ها مشکلات زیادی در برنامه نویسی را حل خواهند نمود !

دوستان و دانشجویان اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک ، در دوره طراحی 0 تا 100 سایت املاک با وردپرس به جلسه 76 رسیدیم که یکی دیگر از جلسات مهم و همینطور لذت بخش در دوره خواهد بود . در این جلسه روی فرم افرودن ملک بیشتر کار می کنیم و سعی می کنیم تا با نمایش دسته بندی ها و درحقیقت نوع املاک که مدیر ملک اونارو تعیین میکنه ، ویژگی ها مربوط به همون نوع رو نشون بدیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

دوستان همونطور که گفتیم برای هرچه بیشتر حرفه ای شدن این دوره ، ما از Ajax استفاده می کنیم و یکی از بخش هایی که لازمه تا در اون حتما از ایجکس استفاده بشه همین بخش نمایش ویژگی های هر ملک هست . وقتی که نوع املاک ما زیاد هستند و ویژگی های متنوعی هم برای اونها تنظیم شده پس ما نمیتونیم تا کاربر و ثبت کننده ملک رو معطل کنیم پس به همین خاطر لازمه تا با ایجکس قسمت هایی که لازمه در این نوع آگهی برای کاربر نشون داده بشن رو کنترل کنیم .

قبل از هرچیزی لازمه تا داده کاوی مناسب در این بخش صورت بگیره و بتونیم با قسمت ویژگی ها ارتباط برقرار کنیم و نهایتا نسبت به گرفتن ویژگی های این نوع از املاک دستورات لازم رو بنویسم و نهایتا در قالب ایجکس به کاربر نشون بدیم . در فرم ثبت ملک قصد داریم تا هر اندازه که میشه حرفه ای کار کنیم تا شما بتونید به این روش قدرت نمایی کنید .

حالت ساده و نماش همه ویژگی ها بسیار راحت تره و مطمئنا خودتون خیلی راحت می تونید بدون ایجکس ویژگی هارو نمایش یدید و ما با تکیه بر همین موضوع ، در بخش های لازم ایجکس رو وارد پروژه هامون کردیم .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا همین بخش رو کم کم با هم پیش ببریم .

فیروز بیگلری

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود