جلسه هفتاد و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : هر اندازه که تغییر امکانات قالب راحت تر باشد ، وب سایت شما می تواند توسط افراد بیشتری استفاده شود !

دوستان و دانشجویان اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک . در دوره طراحی 0 تا 100 سایت املاک با وردپرس به جلسه 75 رسیدیم . این جلسه هم در ادامه برنامه نویسی بخش پنل کاربری قرار داره اما درواقع این قسمت ورود به اساسی ترین بخش این پنل هست که مطمئنا خودتون هم حدس زدید . بله در این جلسه بخش مربوط به ارسال آگهی و ملک رو شروع خواهیم کرد .

دوستان خوب و برنامه نویسان عزیز ، این قسمت باید با برنامه نویسی خیلی پیشرفته و همچین حوصله مناسب انجام بشه . چرا که اصلی ترین قسمت در پنل کاربری این قالب بخش مربوط به ارسال ملک هست . البته ده ها نکته در مورد برنامه نویسی این قسمت وجود داره که باید با تمام حواس خودتون اونهارو یاد بگیرید چون کوچکترین کم کاری در برنامه نویسی این بخش میتونه باگ های زیادی برای سیستم شما ایجاد کنه .

در داخل این قسمت ما یک روش برنامه نویسی منطبق بر سیستم Ajax رو پیاده خواهیم کرد تا کاربر بتونه به راحتی آگهی های خودش رو ثبت کنه . البته که در ابتدای دوره گفته بودیم این برنامه نویسی به شکلی خواهد بود که شما بتونید به راحتی اونرو برای وب سایت های دیگه هم توسعه بدید که دقیقا به همین شکل برنامه نویسی خواهد شد .

شما می تونید از همین روش برنامه نویسی برای سایت آگهی هم استفاده کنید که عملا خود این وب سایت میتونه بجای املاک ، برای یک سایت ثبت آگهی و نیازمندی هم استفاده شه . به این دلیل که هسته برنامه نویسی ما تماما استاندارد و فوق العاده قدرتمند هست و حداقل نیمی از آموزش های تدریش شده در بخش های برنامه نویسی دوره ما ، برای اولین بار در وب فارسی تدریس میشن و در هیچ منبعی تاکنون آموزش داده نشدند .

پس در این جلسه فوق العاده مهم و همینطور ادامه بخش های طراحی پنل کاربری در بخش ارسال آگهی همراه ما باشید .

باتشکر سئو 90