جلسه هفتاد و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : زیباسازی رابط کاربری با مفهوم آن باید رابطه بسیار نزدیک داشته باشد .

دوستان و دانشجویان اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک . در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 74 رسیدیم که یکی دیگه از بخش های جالب در سایت هست . نظرات دوستان و دانشجوهای دوره برای ما خیلی جذاب بود چون ما سعی کردیم تمام جلسات رو جذاب تدریس کنیم و هرگز خسته کننده نباشه . با اضافه شدن هر امکان روی سایت ، وب سایت ما یک قدم دیگه به یک سایت خیلی حرفه ای نزدیک میشه .

دوستان خوب در جلسه گذشته بخش های خیلی زیادی رو با هم برنامه نویسی کردیم ، قسمت های زیادی از بخش مشاورین املاک رو با هم پیاده کردیم ، در این جلسه قصد داریم تا بریم سراغ نمایش اطلاعات مشاورین املاک در داخل صفحه جزیئات املاک .

ما در قسمت های طراحی قالب قسمتی رو داشتیم که درواقع به ما نشون میداد این ملک توسط چه کسی ثبت شده . اگر ثبت ملک و آگهی توسط مدیر سایت یا کاربر معمولی باشه که تغییری نداریم ، اما اگه این ملک توسط مشاور املاک و بنگاه خاصی ثبت شده باشه لازمه تا اطلاعات اون مشاور املاک در صفحه جزئیات ملک نشون داده بشه .

در این جلسه این بخش رو به شکل کامل برنامه نویسی می کنیم ، ضمن اینکه بخشی هم در قسمت مدیریت سایت برنامه نویسی میشه ، تا کاربرانی که نقش اونها مشاور املاک هست رو به شکل مجزا برای ما نشون بده تا مدیریت بتونه کنترل بهتری روی کاربران داشته باشه و مشاورین املاک و سایر کاربران رو تفکیک کنه که در نوع خودش یک برنامه نویسی جذاب و خیلی حرفه ای داره .

پس در این جلسه هم همراه ما باشید .

باتشکر گروه آموزشی سئو 90 | اولین دوره فوق حرفه ای طراحی و برنامه نویسی سایت مشاور املاک در وب فارسی