جلسه هفتاد و سوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : در نظر گرفتن امکانات خاص برای اشخاصی خاص ، محبوبیت سایت شما را افزایش میدهد .

دوستان و دانشجویان اولین دوره طراحی و برنامه نویسی سایت املاک . در این دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 73 رسیدیم که یکی دیگه از جلسات مربوط به برنامه نویسی بخش پروفایل کاربران هست . البته پروفایل کاربری که مربوط به مشاورین املاک خواهد بود .

شما اگر با ما همراه باشید حتما در جریان هستید که در جلسه قبل ما این امکان رو برای مدیریت سایت فراهم کردیم تا بتونه یک کاربر رو از لحاظ نقش کاربری ، از حالت عادی به مشاور املاک ارتقا بده . حالا کسانی که مشاور املاک هستند لازمه تا اطلاعات بیشتری هم نسبت به یک شخص داشته باشند مثل آدرس بنگاه ، شماره های تماس و …

خب برای تغییر و درج این اطلاعات لازمه تا مشاور املاک به این بخش ها دسترسی داشته باشه و بتونه اطلاعات خودش رو ویرایش کنه . پس در این جلسه بخش های مربوط به این قسمت رو هم برنامه نویسی خواهیم کرد . البته که داشتن امنیت و کنترل اطلاعات ورودی کاربر در این قسمت تماما باید تنظیم بشه .

در جلسات قبلی ، قسمت کاربران عادی رو برنامه نویسی کرده بودیم .اما زمانی که کاربر از نوع مشاور املاک میشه ، ما بخشی رو هم در صفحه جزئیات ملک داریم که اطلاعات مربوط به مشاور املاک رو نشون میده و به کاربر اطلاع میده که این ملک ، توسط این مشاور املاک ثبت شده و می تونید با این مشاور املاک در صفحه مربوط به اون ارتباط برقرار کنید .

البته ما بخشی هم داشتیم تحت عنوان صفحه مشاور املاک که کاربر میتونست تمام املاکی که این مشاور املاک در سایت ارائه کرده و جزیئات کامل این بنگاه رو مشاهده کنه که در ادامه جلسات برنامه نویسی خواهد شد !

پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا قسمت های خیلی زیادی رو با هم تکمیل کنیم . با تشکر سئو 90