بخش Vip سئو نود

بهترین فرصت برای یادگیری در قسمت Vip سئو نود هم اکنون برای دانشجوبان عزیز فراهم شده است

جزئیات بیشتر
آموزش یکبار برای همیشه
دوره جدید " شاهکار تولید محتوا " برای علاقمندان به سئو ، جزئیات دوره

جلسه هفتاد و دوم – آموزش طراحی سایت املاک

در این جلسه یکی از قسمت های خفن سایت رو باهم برنامه نویسی می کنیم تا مدیر سایت بتونه به راحتی کاربران خاصی رو به عنوان مشاور املاک یا بنگاه معاملاتی در سایت معرفی کنه

0 433
این بخش پیش نمایشی از جلسه هفتاد و دوم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : تا حد امکان سعی کنید ویژگی های خود وردپرس را توسعه دهید و بخش های اضافی ایجاد نکنید !

دوستان و دانشجویان همراه سئو 90 ، در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 72 رسیدیم که یکی از قسمت های خیلی جذاب و ناب در دوره آموزشی ما هست و قصد داریم تا یکی از بخش های ودرپرس رو به شکل حرفه ای توسعه بدیم تا مدیر سایت یک امکان خیلی خفن داشته باشه و قدرت برنامه نویسی شما رو بسیار افزایش بدیم .

از جلسه 21 تا انتهای دوره ، تمامی جلسات به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

شما اگر می خواهید تا یک وب سایت املاک حرفه ای داشته باشید پس لازمه تا نقش های کاربران رو کنترل کنید . وقتی کابران وارد سایت میشن میتونن توسط مدیریت کنترل بشن و نقش های اونها رو ارتقا بده . مثلا شما در ابتدا به عنوان کاربر عادی در سایت ثبت نام می کنید و بعد از مدتی قصد دارید تا مدیریت سایت ، حساب کاربری شمارو به حالت مشاور املاک ارتقا بده .

مدیریت باید در سایت امکانی داشته باشه تا بتونه نقش های کاربران و حساب های اونهارو تغییر بده و مثلا کاربر عادی رو به مشاور املاک ارتقا بده .

برای این قسمت یک برنامه نویسی خیلی حرفه ای و البته بسیار جالب در داخل هسته خود وردپرس انجام خواهیم داد تا مدیر سایت به راحتی فقط با یک کلیک بتونه نقش های کاربران رو تغییر بده . اونهارو ارتقا بده یا کاهش بده . پس توجه داشته باشید که در این جلسه برنامه نویسی خیلی ماهرانه ای رو یاد خواهید گرفت .

البته یک نکته هم خیلی مهمه که وقتی کاربر از نوع عادی ، به مشاور املاک ارتقا پیدا میکنه لازمه تا در بخش پرفایل حساب کاربری هم اطلاعاتی که نمایش داده میشه متناسب با نقش کاربر باشه . پس در جلسه بعدی این بخش رو هم تکمیل خواهیم کرد که در این جلسه و جلسه قبل ما بخش اطلاعات پروفایل مربوط به کاربران عادی رو تکمیل کردیم .

فیروز ?

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

دیدگاه ها و نظرات
توجه کامنت های انگلیسی تایید نخواهند شد در صورت داشتن مشکل ، قبل از ارسال دیدگاه نظرات سایر دوستان را نیز مطالعه فرمائید برای مشاهده پاسخ دیدگاه ها بر روی علامت " " کلیک کنید
اشتراک دیدگاه
captcha
تکمیل تمامی فیلد ها الزامی است
آموزش های رایگان بیشتر در آپارات و یوتیوب سئو نود
کانال آپارات سئو نود چنل یوتیوب سئو نود