جلسه هفتاد و دوم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : تا حد امکان سعی کنید ویژگی های خود وردپرس را توسعه دهید و بخش های اضافی ایجاد نکنید !

دوستان و دانشجویان همراه سئو 90 ، در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 72 رسیدیم که یکی از قسمت های خیلی جذاب و ناب در دوره آموزشی ما هست و قصد داریم تا یکی از بخش های ودرپرس رو به شکل حرفه ای توسعه بدیم تا مدیر سایت یک امکان خیلی خفن داشته باشه و قدرت برنامه نویسی شما رو بسیار افزایش بدیم .

شما اگر می خواهید تا یک وب سایت املاک حرفه ای داشته باشید پس لازمه تا نقش های کاربران رو کنترل کنید . وقتی کابران وارد سایت میشن میتونن توسط مدیریت کنترل بشن و نقش های اونها رو ارتقا بده . مثلا شما در ابتدا به عنوان کاربر عادی در سایت ثبت نام می کنید و بعد از مدتی قصد دارید تا مدیریت سایت ، حساب کاربری شمارو به حالت مشاور املاک ارتقا بده .

برای این قسمت یک برنامه نویسی خیلی حرفه ای و البته بسیار جالب در داخل هسته خود وردپرس انجام خواهیم داد تا مدیر سایت به راحتی فقط با یک کلیک بتونه نقش های کاربران رو تغییر بده . اونهارو ارتقا بده یا کاهش بده . پس توجه داشته باشید که در این جلسه برنامه نویسی خیلی ماهرانه ای رو یاد خواهید گرفت .

البته یک نکته هم خیلی مهمه که وقتی کاربر از نوع عادی ، به مشاور املاک ارتقا پیدا میکنه لازمه تا در بخش پرفایل حساب کاربری هم اطلاعاتی که نمایش داده میشه متناسب با نقش کاربر باشه . پس در جلسه بعدی این بخش رو هم تکمیل خواهیم کرد که در این جلسه و جلسه قبل ما بخش اطلاعات پروفایل مربوط به کاربران عادی رو تکمیل کردیم .