جلسه هفتاد و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

این بخش پیش نمایشی از جلسه هفتاد و یکم است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : تمامی فرم هایی که توسط کاربر تکمیل می شوند باید فیلتر شوند .

دوستان و دانشجویان همراه سئو 90 ، در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 71 ازدوره خوش اومدین . این جلسه هم یکی از جلسات مربوط به بخش تکمیل پنل کاربری هست و یکی از بخش های بسیار جذاب داخل اون برنامه نویسی خواهد شد که قسمت پروفایل کاربری هست .

از جلسه 21 ، تمامی آموزش ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

شما حتما در تمامی وب سایت ها ، وقتی در داخل سایت عضو میشید ، قسمتی رو دارید تحت عنوان پروفایل کاربری ، این پروفایل کاربری اطلاعات کلی حساب شما رو بهتون نشون میده که میتونه شامل اطلاعات هویتی ، نام کاربری و کلمه عبور ، توضیحات ، تصویر و … باشه .

البته یک تفاوت بسیار مهم در پروفایل کاربری ما با سایر سایت ها در این خواهد بود که وقتی شخصی به عنوان کاربر معمولی در سایت ثبت نام می کنه یک پروفایل کاربری خاص رو میبینه و زمانی که این شخص تبدیل به یک مشاور املاک میشه ، یک پروفایل کاربری خاص تر و متفاوت تر رو خواهد دید که برنامه نویسی این قسمت رو به شکل خیلی فوق حرفه ای انجام خواهیم داد .

شما باید به کاربرانتون این امکان رو بدید تا بخش های کلی پروفایل خودشون رو تغییر بدن که یکی از مهم ترین بخش ها قسمت کلمه عبور در سایت هست . البته در بخش هایی که ورود به این شکل هست و در بخش هایی مثل ورود با پیامک و … هستند جریان فرق داره .

همچنین داشتن امنیت و بررسی پارامتر های لازم در این فرم هم جزو کارهای اساسی هست . اگر کاربر به هر دلیل بخواد کدهای مخرب از داخل این قسمت به سایت بفرسته ویا اطلاعاتی درج کنه که به هر شکل نادرست باشه و فرمت اشتباهی داشته باشه  ، لازمه تا کنترل بشه و پیغام های لازم به کاربر نشون داده بشن .

برنامه نویسی حرفه ای و کامل با رعایت این نکات و در نظر گرفتن اونها روشن میشه . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این قسمت رو هم با همدیگه تکمیل کنیم . با تشکر سئو 90