جلسه هفتاد و یکم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : تمامی فرم هایی که توسط کاربر تکمیل می شوند باید فیلتر شوند .

دوستان و دانشجویان همراه سئو 90 ، در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 71 ازدوره خوش اومدین . این جلسه هم یکی از جلسات مربوط به بخش تکمیل پنل کاربری هست و یکی از بخش های بسیار جذاب داخل اون برنامه نویسی خواهد شد که قسمت پروفایل کاربری هست .

شما حتما در تمامی وب سایت ها ، وقتی در داخل سایت عضو میشید ، قسمتی رو دارید تحت عنوان پروفایل کاربری ، این پروفایل کاربری اطلاعات کلی حساب شما رو بهتون نشون میده که میتونه شامل اطلاعات هویتی ، نام کاربری و کلمه عبور ، توضیحات ، تصویر و … باشه .

شما باید به کاربرانتون این امکان رو بدید تا بخش های کلی پروفایل خودشون رو تغییر بدن که یکی از مهم ترین بخش ها قسمت کلمه عبور در سایت هست . البته در بخش هایی که ورود به این شکل هست و در بخش هایی مثل ورود با پیامک و … هستند جریان فرق داره .

همچنین داشتن امنیت و بررسی پارامتر های لازم در این فرم هم جزو کارهای اساسی هست . اگر کاربر به هر دلیل بخواد کدهای مخرب از داخل این قسمت به سایت بفرسته ویا اطلاعاتی درج کنه که به هر شکل نادرست باشه و فرمت اشتباهی داشته باشه  ، لازمه تا کنترل بشه و پیغام های لازم به کاربر نشون داده بشن .

برنامه نویسی حرفه ای و کامل با رعایت این نکات و در نظر گرفتن اونها روشن میشه . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا این قسمت رو هم با همدیگه تکمیل کنیم . با تشکر سئو 90