جلسه هفتاد – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

این بخش پیش نمایشی از جلسه هفتاد است ! خرید آنلاین این دوره

نکته این جلسه : وقتی دست به کد شدید سعی کنید تا آخر پیش بروید و کار را ناتمام نگذارید !

دوستان و دانشجویان سخت کوش و با اراده ، در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 70 ازدوره خوش اومدین . دوستان خوبم در سه جلسه قبل ما برنامه نویسی پنل کاربری رو تا قسمت های زیادی پیش بردیم . در این جلسه وارد برنامه نویسی یکی دیگر از بخش های مهم این قسمت میشیم به نام ” املاک من “.

از جلسه 21 ، تمامی آموزش ها به شکل پیش نمایش قرار می گیرند .

شما احتمالا در هنگام کار با نرم افزار ها و اپ های آگهی ، بخشی رو به نام آگهی های من مشاهده کردید که وقتی وارد این قسمت میشید تمامی آگهی هایی که شما ثبت کردین رو بهتون نمایش میده . در این وب سایت هم دقیقا ما به همچنین سیستمی نیاز داریم تا کاربران بتونن به راحتی ، املاکی که ثبت می کنن رو ببین .

وقتی آگهی یا ملکی توسط کاربر در سایت ثبت میشه ، اول وضعیت اون به حالت معلق هست ، تا اینکه مدیر سایت آگهی رو ببینه و پس از انجام بررسی های لازم اون رو تایید کنه تا در سایت نمایش داده بشه . کاربر دقیقا در پنل کاربری خودش و در قسمت املاک من ، باید بتونه وضعیت آگهی های خودش رو مشاهده کنه . همچنین این امکان رو هم داشته باشه تا قبل از تایید و حتی پس از تایید هم ، اگهی خودش رو ویرایش کنه و یا اصلا کلا آگهی رو حذف کنه . البته چندین بخش دیگه هم در این قسمت برای شما در نظر گرفته شده که در داخل دوره تدریس خواهد شد و از گفتن اونها در این بخش اجتناب می کنیم .

این قسمت هم یکی از مهم ترین و لازم ترین بخش ها در پنل کاربران هست . پس در این جلسه هم همراه ما باشید تا برنامه نویسی این قسمت رو با هم استارت بزنیم و اونو تکمیل کنیم .

با تشکر گروه آموزشی سئو 90 | دوره آموزش فوق حرفه ای طراحی و برنامه نویسی سایت مشاور املاک