30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه هفتم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : جلسه هفتم یکی از بخش های بسیارمهم در طراحی قالب سایت املاک هستش ، طراحی بخش آیتم های املاک که قرار هست در تمامی بخش هایی که ما نیاز به آیتم های املاک داریم از اون استفاده کنیم پس بخش مهمی هست

جلسه هفتم – آموزش طراحی سایت املاک – ( رایگان )

نکته این جلسه : نمایش آخرین فعالیت های انجام شده در ابتدای سایت برای کاربران جذاب تر است .
دوستان جلسه هفتم آموزش طراحی سایت املاک به یکی از بهترین جلسات خودش رسید که ما می خواهیم در این جلسه یکی از بخش های اساسی رو طراحی کنیم .

همونطور که می دونید سایت ما در هول املاک میچرخه و ما باید آیتم های املاک رو براساس نیاز داخل قالب لود کنیم . پس ما باید یک استایل کلی برای نمایش آیتم های املاک طراحی کنیم .

بخش که در این جلسه طراحی خواهیم کرد یک استایل کلی هست که در تمام صفحات مختلف سایت ، ما از اون استفاده خواهیم کرد . یک باکس با به اصطلاح Card برای نمایش آیتم های ملک طراحی می کنیم تا از اون کارد در صفحاتی مثل صفحات دسته بندی ، جستجو ، املاک مرتبط و … از یک استایل استفاده کنیم . دوستان این کار ،طراحی و برنامه نویسی مارو خیلی استاندارد می کنه و حجم کدهای مارو خیلی خیلی پایین میاره .

هنگام کدنویسی بخش های اصلی قالب خواهید دید که به چه اندازه حجم کدهای ما در بخش نمایش آیتم های املاک به میزان 80% کاهش پیدا می کنه . بخشی که ما در این جلسه طراحی می کنیم بخش آخرین املاک یا همون جدیدترین املاک هست که ما می تونیم آخرین آیتم های املاک در هر دسته بندی رو داخلش نشون بدیم . هنگام کدنویسی این بخش در سایت ما تمام این بخش رو به شکل اختصاصی برنامه نویسی خواهیم کرد تا بتونید خیلی راحت این بخش رو کنترل کنید ( از لحاظ تعداد نمایش و … ) .

دوستان ما یک طرح ابداعی رو برای این بخش پیاده می کنیم که البته استایل خیلی زیبا و شیکی داره و چون قرار هست که از این بخش زیاد استفاده کنیم سعی می کنیم تا اون رو با سلیقه طراحی کنیم و المان های داخل رو طوری تنظیم می کنیم تا کاربر هرنوع تصویر یا عنوانی برای املاک در نظر بگیره قالب ما خودش آیتم ها رو تنظیم کنه و تمام استایل ها در کنار هم منظم نشون داده بشن .

یک نکته مهم در این قالب تنظیم تصاویر و عنوان ها در آیتم هایی است که کنار هم نشون داده می شن . این جلسه مقداری طولانی هست و خواهشمندیم با دقت کامل اون رو مشاهده نمائید .

امید قدیمی هستم ، 7 سال است که در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت فعالیت می کنم . توسعه دهنده فرانت اند ، طراح و برنامه نویس انواع وب سایت های وردپرسی ، فعال در زمینه تولید محتوا و سئو وب سایت

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید