30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شصت و نهم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه از دوره که قسمت سوم طراحی بخش پنل کاربری است ، بخش مربوط به نمایش علاقمندی های هر کاربر داخل داشبورد را با هم برنامه نویسی می کنیم ...

جلسه شصت و نهم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : هر اندازه که می توانید راحتی کاربر خود را تامین کنید !

دوستان و دانشجویان سخت کوش و با اراده ، در دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 69 ازدوره خوش اومدین .

خب دوستان عزیز همونطور که اطلاع دارید دو جلسه هست که برنامه نویسی بخش پنل کاربری فوق حرفه ای رو با هم شروع کردیم و تا بخش های خیلی مهم این قسمت رو پیش بردیم . در این جلسه که بخش سوم از برنامه نویسی این قسمت هست قصد داریم تا اطلاعات یکی از بخش هارو نشون بدیم . اگر یادتون باشه در حدود 4 جلسه قبل ما قسمت علاقمندی هارو با هم برنامه نویسی کردیم تا کاربر بتونه املاکی که علاقه داره تا بعدا هم ببینه رو برای خودش نشان کنه .

اما ذکر کردیم که بعدا در داخل پنل کاربری این قسمت رو برنامه نویسی می کنیم تا کاربر بتونه املاکی که نشان کرده رو ببینه . خب در این جلسه دقیقا روی همین بخش کار می کنیم و اطلاعات املاکی که کاربر اونهارو به علاقمندی های خودش اضافه کرده رو دریافت می کنیم و در داخل اون قسمت نشون میدیم . خب این قسمت نیازی به بخش های مثل افزودن و ویرایش نداره چون فقط کاربر میتونه این آگهی هارو مشاهده کنه و یا اینکه املاک رو از علاقمندی هاش حذف کنه .

توجه داشته باشید که وقتی می خواهید بخشی این چنینی یا امثال این قسمت هارو برنامه نویسی کنید حتما از دید کاربر خودتون به موضوع نگاه کنید تا بتونید تمامی بخش هایی که مورد نیاز هستند رو در ذهن خودتون مجسم کنید و برای اونها کد زنی کنید . پس در این جلسه همراه ما باشید تا قسمت نمایش علاقمندی ها و مدیریت اون در بخش پنل کاربری رو با هم استارت بزنیم .

با تشکر سئو 90 | دوره آموزش فوق حرفه ای طراحی و برنامه نویسی سایت املاک

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید