جلسه شصت و ششم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : امنیت حرف اول را می زند . حتما در بخش های برنامه نویسی شده امنیت را تامین کنید !

دوستان و دانشجویان عزیز دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 66 از این دوره فوق العاده رسیدیم . همونطور که دانشجو های دوره در جریان هستند جلسه گذشته قسمت مربوط به افزودن به علاقمندی هارو با هم شروع کردیم و تا قسمت زیادی پیش بردیم . در این جلسه این بخش رو با هم تکمیل خواهیم کرد و همونطور که در بخش نکته این جلسه هم گفته شده ، امنیت باید در تمامی بخش هایی که برنامه نویسی میشن و اطلاعاتی داخلش رد و بدل میشه رعایت بشه . پس در این جلسه این بخش رو با هم به شکل فوق حرفه ای یاد خواهیم گرفت .

ما بخش علاقمندی هارو به شکلی برنامه نویسی خواهیم کرد که فقط وقتی کاربران وارد سایت شدند براشون نشون داده بشه ، چون عملا وقتی کاربری عضو سایت نیست و پنل کاربری خودش رو نداره ، منطقی نیست که بتونه ملک یا آگهی رو به علاقمندی های خودش اضافه کنه . علاوه بر این بخش هایی هستند که باید توسط نقش های مختلف کاربری در بخش علاقمندی ها کنترل شن . مدیریت باید تسلط کامل به این بخش داشته باشه و ما هم باید تمامی این فاکتور هارو در برنامه نویسی بخش علاقمندی لحاظ کنیم .

البته کار کردن روی امنیت این قسمت بسیار هم سخت نیست اما حتما لازمه تا نکات گفته شده در این جلسه رو بخوبی یاد بگیرید تا در بخش هایی مثل قسمت علاقمندی بتونید درک کنید که کدوم بخش ها نیاز به امنیت دارند و باید روی اونها کار کنید . پس در این جلسه هم همراه ما باشید .

با تشکر سئو 90