جلسه شصت و پنجم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : پروژه های حرفه ای حتما باید از Ajax استفاده کنند !

دوستان و دانشجویان عزیز دوره آموزشی طراحی پروژه محور وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 65 خوش اومدین . بعد از یک هفته وقفه ما مجدد برگشتیم . البته وقفه در ارسال قسمت های جدید دوره بود و ضبط در این یک هفته به شکل کامل انجام شد تا دوره به اتمام برسه و مابقی قسمت ها با سرعت بیشتری در اختیار شما قرار بگیره . پس ادامه دوره رو با قدرت بیشتری پیش خواهیم برد .

در این جلسه وارد یکی از بخش های جذاب میشیم ، این قسمت در واقع برنامه نویسی بخش افزودن به علاقمندی ها هست . شما هم حتما در اپلیکیشن هایی مثل اینستاگرام از بخش علاقمندی ها استفاده کردین و برای مثال پست هایی رو که خوشتون اومده رو برای اینکه بعدا بتونید مجدد ببینید علامت گذاری کردین . ما در سرفصل ها هم ذکر کرده بودیم که قسمت علاقمندی رو هم برنامه نویسی خواهیم کرد و قسمت مربوط به افزودن ملک و آگهی به علاقمندی رو در داخل قالب قرار داده بودیم . در این جلسه میریم سراغ این بخش که البته در 2 جلسه این بخش رو به شکل کامل آموزش خواهیم داد به این دلیل که چند نکته امنیتی روی این قسمت باید اعمال بشه و همچنین برای این قسمت از Ajax هم استفاده خواهیم کرد تا نیازی به رفرش کردن صفحه نباشه و به صورت لحظه ای کاربر بتونه املاک و آگهی هارو به علاقمندی های خودش اضافه کنه .

پس در این جلسه بسیار جذاب و فوق العاده همراه ما باشید تا قسمت مربوط به افزودن علاقمندی رو هم در قسمت کارت املاک تکمیل کنیم تا بعدا در قسمت مربوط به پنل کاربری هم این بخش رو برنامه نویسی کنیم . با تشکر سئو 90 | دوره آموزشی فوق حرفه ای طراحی سایت املاک