30% تخفیف برای دوره های شرکتی و فروشگاهی
سئو 90 آموزش طراحی سایت ، یکبار برای همیشه

جلسه شصت و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک

click

خلاصه : در این جلسه بخش مربوط به نمایش ویژگی های دسته بندی املاک را به شکل کامل تر و البته با آموزش یک فن بسیار کاربردی تر پیاده سازی خواهیم کرد .

جلسه شصت و چهارم – آموزش طراحی سایت املاک – ( پیش نمایش)

نکته این جلسه : با ایجاد راحتی برای مدیر سایت ، قدرت برنامه نویسی خودتان را نشان دهید .

دوستان و دانشجویان عزیز دوره آموزشی طراحی 0 تا 100 وب سایت املاک با وردپرس به جلسه 64 و  یادگیری تکنیک های جدید در برنامه نویسی سایت های وردپرسی خوش اومدین .

در جلسه قبل البته که ما کمی برنامه نویسی مربوط به قسمت نمایش امکانات در سایت رو انجام دادیم و برای انواعی که از نوع چک باکس بودند یک قسمت اختصاصی برنامه نویسی کردیم . اما در این جلسه قصد داریم تا برای بخش بالایی قالب ، یعنی همون بخشی که وقتی وارد صفحه جزئیات املاک میشیم برای ما به شکل آیتم هایی کنار هم همچون ، تعداد اتاق خواب و مستر و … هستند یک فن پیاده کنیم تا بتونیم خیلی با انعطاف بیشتری این قسمت رو پیاده کنیم .

برای این قسمت میشه راه های زیادی به کاربرد اما روشی که ما در این قسمت برای شما آموزش خواهیم داد یکی از اصولی ترین و البته تایید شده ترین روش ها هست که توسط برنامه نویس وب محترم جناب بیگلری به شما آموزش داده خواهد شد .

قدرت برنامه نویسی خودتون رو باید در راحت کردن مدیریت سایت نشون بدید . هر اندازه که مدیر سایت بتونه بخش های مختلف سایت رو با انعطاف بیشتری کنترل بکنه به همون اندازه ، هم خودتون راحت هستید و هم اینکه تخصص شما در برنامه نویسی بیشتر نشون داده خواهد شد . البته که در این جلسه با صداقت تمام یکی دیگه از بخش هایی که برای ما بسیار مهم هستند و البته برای مدیریت هم انعطاف بسیار بالایی ایجاد می کنن رو پیاده خواهیم کرد .

پس در این جلسه فوق العاده جامع هم همراه ما باشید تا این بخش رو هم سریع با هم تکمیل کنیم و بعد بریم سراغ تکمیل قسمت های مهم دیگه که الویت با قسمت پنل مدیریت کاربران هست . پس با ما باشید . باتشکر سئو 90

فیروز بیگلری ، 10 سال است که در زمینه برنامه نویسی وب سایت و همچنین سیستم های عامل فعالیت می کنم . متخصص وردپرس ، PHP کار ، علاقمند به فرانت اند ، تولید محتوا و سئو

آموزش css
دوره طراحی سایت و آموزش طراحی سایت فروشگاهی
آموزش ساخت سایت شرکتی
اموزش طراحی سایت املاک
اموزش طراحی سایت با edd
در بهبود این مقاله شریک باشید